Autor Zpráva
Axamith
Profil
Potřebuji vložit na web graf ( statický ) a zajímalo by mě, jestli existuje jiná vhodná metoda než vkládání obrázku. Děkuji za názory.
mckay
Profil
Axamith:
Řekl bych, že právě asi to vložení obrázku bude nejlepší. Určitě by sis ho mohl třeba vykreslit přes js, nebo php (ale koneckonců, stejně to stále bude obrázek). Také by to šlo přes flash, ale ten obrázek mi přijde jako nejlepší varianta.
Taps
Profil
Axamith:
Můžeš vyzkoušet např. http://www.highcharts.com/demo/
grimword
Profil
<img src="http://chart.apis.google.com/chart?cht=p3&chd=t:80,20&chs=250x100&chl=grim|axamith">


zkus to a budeš se divit

google nabízí i jiné verze grafů

hodnoty (název, velikost) měníš přímo v url
Axamith
Profil
Děkuji za návrhy, jsou to zajímavé služby. Neměl jsem ale problém s vytvořením grafu ( v něčem takovém se vyžívám, snad je to u mě dokonce úchylka ), ale spíše mě zajímalo, jestli existuje možnost tvořit grafy jinak než vložením obrázku, ať generovaným JS, PHP nebo jiným systémem. Např. sloupcový graf by bylo možné vytvořit tabulkou a barvením jednotlivých sloupců. Ale asi je to neřešitelný problém, grafů jsou různé typy a obrázek je jediná jistota.
Bubák
Profil
Plno zajímavého se dočteš třebas na Zdrojáku, pokud je nepletu, tak také o výše zmíněných možnostech:
http://zdrojak.root.cz/vyhledavani/?qs=grafy&hledat=Hledat&kde%5Bclanky%5D=on&kde%5Bclanky_nazory%5D=on&kde%5Baktuality%5D=on&kde%5Baktuality_nazory%5D=on&kde%5Btisk%5D=on&kde%5Btext%5D=on&kde%5Bpojem%5D=on&radit=relevance
Axamith
Profil
Bubák: Tak to je téma, které mě nadchlo, vidím, že to není cesta do slepé uličky. Pokusím se danému tématu více věnovat a pokud uspěji, podělím se o výsledky. Prozatím na rozpracovaný web použiji obrázkový graf, ale nejspíše to bude dočasné řešení. Děkuji

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0