Autor Zpráva
DeNNI85
Profil
Zdravím, zajímalo by mne, jak je možné vytvořit web, kde budou moci přispívat komentáři registrovaní uživatelé ale tím způsobem, že, jejich komentář by čekal na mé schválení, nebo by mi přišel do jaké si pošty na tom webu, případně na mail a až po mé korekci by bylo možné to zveřejnit. Mám na mysli projekt, ve kterém potřebuji podnět od čtenáře, já získám stanovisko druhé strany a potom bych to teprve zveřejnil. Takže potřebuji nějaký web, kam budu moci neustále něco dopisovat, jakože bych měl třeba možnost otevřít si jakoby prázdnou nějakou šablonu, dopsat jen titulek a nějaké nové téma. Chtěl bych to mít roztříděné na rubriky, ale nějakým svým stylem, ne jako klasické diskuzní fórum, jako třeba waforum apod.
Trejpa
Profil
DeNNI85:
Buď využij nějaké hotové on-line řešení typu blogů nebo se poohlédni po redakčních systémech (CMS) pro své stránky. Většina těch oblíbených zdarma nějakou formu schvalování komentářů nabízí (třeba přes nějaké rozšíření). Na to budeš potřebovat webový prostor obvykle s podporou PHP a databáze. Už se tu o tom dnes píše.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0