Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý dne, chtěl bych se zeptat jak a kde si mám zaregistrovat doménu když na ní zatím nechci mít žádný obsah, chci pouze aby byla v mém vlastnictví a nidko jiný si ji nemohl registrovat. Jde to tak že si ji někde zaplatím (za cenu domény). A je moje a tím to hasne ... časem si na ni pořídím hosting atd ... nebo to má něco společného s "parkováním domén" jakože si u nějakého registrátora zaregistruji doménu a musím ještě platit peníze za to že mi ju parkuje? ... jak to je a kde je to nejlevnější - parkování - pokud musí být. Díky
mckay
Profil
Cup:
Zaregistruj se například na Kvapem.cz (jen cz domény), a zaregistruj si jí. Tím to končí, nic víc dělat nebudeš. Akorát jednou ročně zaplatíš cca 273,- (za prodloužení platnosti).
Joker
Profil
Cup:
nebo to má něco společného s "parkováním domén"
Ano, tohle je parkování domény.

a musím ještě platit peníze za to že mi ju parkuje?
Jak u koho, u některých to je i zadarmo, respektive jen za cenu té registrace. Já mám zkušenosti třeba s Gigaserverem a tam taky mají parkování domény zdarma.
Cup
Profil
no a když to pak budu chtít "nasměrovat" na nějaký server tak to nebude žádný problém? ... nemám s tím zkušenosti, proto možná tak hloupé otázky. Prostě pak u nich v administraci něco zadám ... a doména bude nasměrována na server

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0