Autor Zpráva
Glad
Profil
Ahoj, potřeboval bych výřez této kalkulačky http://www.bohemiaenergy.cz/cs-kalkulatory na jiných stránkách, povolení od vlastníka kalkulačky mám. jakým způsobem to prosím jde? Jde mi čistě jen o kalkulačku nechci tam mít tu jejich hlavičku, ani to boční pravé menu.

Kamarád mi poradil pomocí i-frame, ale mi jde pouze celé okno a to nechci. Znáte nějaký způsob jak to udělat prosím?

Kalkulačka je spojená s jejich RS a databází, takže mi nemohou dát jen kódy.

díky
Mar
Profil
podle me to bude asi generovany, takze potrebujes prime zdrojak, kdyby to bylo treba PHP....to je moje uvaha...
Glad
Profil
neni jina moznost?
mckay
Profil
Glad:
Vidím to také tak, že to není možné bez zdrojového kódu použít - mohl by si to sice hodit do iframe a využívat přímo jejich, ale není to ono.
Alphard
Profil
Glad:
Vybrané položky formuláře se přenáší v get (tedy v url adrese). Tuhle adresu můžete načíst, parsovat tu tabulku a pak dostanete ty hodnoty. Zůstáváte ale závislý na původních stránkách.
anonymní
Profil *
Ale tipuji, že když máte povolení od vlastníka, tak vám určitě rád serverové kódy poskytne :)
Glad
Profil
bohužel, neposkytne. Proto hledám způsob jak tu kalkulačku vyříznout.

Co se týče závislosti na jejich stránkách to mi vůbec nevadí, právě naopak, pokud oni změní nějaké hodnoty v databázi, bude to aktuální i u mě. Jaik je tedy možné to udělat pomocí vyparsování tabulky? Jsem spíše grafik a kóder než programátor. prosím ještě o radu.

děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0