Autor Zpráva
Já(ja)
Profil *
Nejsem zrovna zdatný pisatel stránek, obvykle tvořím, tak že skopíruji příklad a upravím ho dle vlastních požadavků. Tentokrát jsem se pustila do rozbalovacího menu :-) Menu jsem ke své spokojenosti stvořila a začla se potýkat s problémy... Hlavní je, že u vertikálního menu sepsaného dle tohoto návodu http://vyrobawebu.eu/2009/10/20/rozbalovaci-menu/ se mi další test zobrazuje, až pod ním. Chtěla bych text umístit napravo (překrývání textu rozbalenými položkami mi nevadí), ale netuším jak toho docílit. Zkoušela jsem dát celé menu do tabulku a u té posléze nastavit obtékání - funguje pouze v editu. Ne v prohlížeči... díky za rady
Taurus
Profil
Dodej nám živou ukázku, takto se chyba těžko hledá. Jen doplním, že bych takové menu asi nepoužil kvůli IE6. Řekl bych, že pravděpodobnost, že někdo má vyplý js, je menší než že by neměl IE6.
Já(ja)
Profil *
zápis v css
ul { margin: 0px;
  padding: 40px;
 align:left;
  list-style: none;}
ul li {  margin: 0px;
 align:left;
  padding: 10px;
  background: #996600;
border-style:outset;
  width: 110px;
  /*height: 200px;*/}
ul li ul {  display: none;
  position: absolute;
  margin-left: 50px;
  /*margin-top: -20px;*/}
ul li:hover ul {  display: block;}
ul li ul li {  background: #FFFF99;}



a v html
<TABLE align=left style="float: left"> 
<ul type= none>
<li>
   <I><B><A href="poslusnost.html"><FONT SIZE="5" COLOR="#330000">O nás </FONT></A> 
    <ul type = none >
      <li>Kai</li>
      <li>Náš tým</li>
      <li>KK Veřovice</li>
      <li>Psí škola ARCA</li>
    </ul>
  </li>
  <li>
      <I><B><A href="poslusnost.html"><FONT SIZE="5" COLOR="#330000">Zážitky </FONT></A> 
       <ul type = none >
      <li>Plánujeme</li>
      <li>Uskutečněno</li>
       </ul>
	  </li>
</TABLE>
Já(ja)
Profil *
jak koukám šlo by to nastavením tabulky (text dát do dalšího sloupce)... jaksi jsem opomněla na řádky a sloupce... chybička se vloudila no :-) ale kdybyste věděli jak na to lépe...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0