Autor Zpráva
Cafe
Profil *
Potřeboval bych poradit, udělal sem si stránu levej a hlavní frame v levym je menu udělaý v xara webstyle 4, webstyle mi vygeneroval soubor menu.js. kam zadávám odkazy, a chtěl bych aby se mi z menu v levym objevovali stránky v pravým, našel jsem tady <a href="priklad8.htm" target="text"> ale nevím kam v tomto tento tag mám zadat
mainMenuItem("menu__b3",".gif",21,156,"download.htm","","Downloads",2, 2,"menu__plain");
kde download.htm je stránka kterou chci aby se mi objevila v hlavnim rámu a ne v levym. Doufám že to nějak pochopíte. předem díky
Cafe
Profil *
to je to fakt tak těžký že to nikdo nevíte ?? Pomoooc, umim jenom html a to jenom krátce, takže na nějaký css nebo tak něco se prozatím určitě nezmůžu
Yuhů
ono je to spíše tím, že tady málokdo pracuje s Xara webstyle. Možná nikdo.

Tohle vypadá jako specifický problém nějakých šíleně překombinovaných menu, ve kterých se nikdo nechce hrabat. Jinak řečeno -- pravděpodobně nikdo v této diskusi nerozumí přesné syntaxi funkce mainMenuItem().

Možná zkus to těch prázdných uvozovek (šestý parametr) zadat jméno pravého rámu, ale to fakt hádám.
Cafe
Profil *
Hele, tak sem se vykašlal na nějaký java menu, a udělal sem to jako normální ob rázky. který budou odkazovat do toho hlavního framu. Našel jsem
<a href="priklad8.htm" target="text">
Ale nevim co mam napsat do toho target, poněvadž nevim, jak se menujou ty moje främy, kde se to dá zjístit nebo nastavit ?
bojars
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=98 1

si tretí za tri dni, čo sa na to v tejto diskusii pýta...

:-)
Webspy
I hate Xara Webstyle :-)))
bojars
Webspy: prečo, veď obrázky robí pekné... len ten kód...

:-(
Tomik
len ten kód... - to stačí ...
Cafe
Profil *
Jo dík, celkem dost mi to pomohlo
Yuhů
> poněvadž nevim, jak se menujou ty moje främy, kde se to dá zjístit nebo nastavit

hledej něco jako frame name

nebo si raději otevři zdroják hlavní stránky. Uvidíš <frameset ... a pod tím <frame...

V každém tagu <frame> je atribut name="něco" a to něco je to jméno, které napíšeš do target.
Cody
Webspy: Xara je fajn jen ji nepoužívta na tvorbu webu či menu, kód je děsnej a Opera si s ním vůbec neporadí. Viz
mrkněte na to pod Operou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.