Autor Zpráva
Matts
Profil *
Ahoj,
chtěla bych si udělat na stránky co nejjednodušší chat. Už jsem sem jednou psala, ale pořád jsem na to zatím nepřišla...Mohl by mi někdo poradit, jak udělat (aspoň rámcově, jak začít...) "chat" se dvěma uživateli chráněnými heslem, kteří budou odpovídat ostatním...podle mě by tam měl být nějaký formulář pro zadání jména a vzkazu, který by to celý odeslal do databáze, uživatele hodil na další stránku, kde by byly vypsány výsledky z databáze. Registrovaní by se přihlásili jinde, a dostali by se na obdobnou stránku, kde by pod každou otázkou, bylo možné odpovědět.
Je to těžké a mám se na to vykašlat a využít nějaký free server(vsevjednom) a nebo se o to nějak pokusit..?
pollo22
Profil
Myslím že bez znalostí php a mysql by si sa do toho nemala púšťať. Skôr skúsiť pohľadať nejaké free riešenie.
Matts
Profil *
hmm, jenže ty free jsou právě trošínku problémek...:-(
Hitman
Profil
Matts:
hmm, jenže ty free jsou právě trošínku problémek...:-(

Proč myslíš? Řešení zdarma je hned několik, nemusíš hned využívat vlastní script a můžeš využít služeb blueboardu, či vsevjednom. Tedy to platí v případě, že vůbec netušíš jak (programově) na to.
Matts
Profil *
no, dívám se právě na nějaký php script, a vypadá dobře...blueboard mi vůbec nesedí, přinejhorším půjdu do vsevjednom, ale tam to zase nějak podivně funguje, tak já nevím...:-)
djlj
Profil
Chat je sice trochustarší výroby a chystám se ho předělat, ale mohu vědět, co přesně podivně funguje?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0