Autor Zpráva
Joan
Profil
Jak udělat jednoduché "kde jsem" v řádce odkazů, to umím. Já bych ale uvítala složitější řešení:
pro názornost: chci vytvořit (normální, ne rozbalovací) menu s položkami A, B, C, D, ... a po kliknutí na A by se objevil přehled A1, A2, A3, A4,..., po kliknutí na B by se zobrazilo B1, B2, B3,... atd. Umím nastavit jiné zobrazení např. A2, pokud jsem na stránce A2, ale já bych potřebovala, aby se změnilo zobrazení nejen A2, ale taky hlavního "A", pokud kliknu na stránku A1, A2, A3 atd. Stejně tak aby se změnilo zobrazení jak B1, B2, atd. tak "B" pokud jsem na stránce B1, B2, atd.
Napadá mě zatím řešení dát na všechny stránky A1, A2, A3 atd. nějaké textové nebo obrázkové upozornění, že jsem se sem dostala z položky menu "A", na všechny stránky B1, B2, B3, atd . zase upozornění, že jsem se sem dostala ze stránky "B" atd.
Sama jsem si totiž dnes nebyla na vlastních stránkách jistá, jestli jsem se na určitou stránku (mezi mnoha jinými) dostala z bodu "A" nebo z bodu "B". A což teprve návštěvník...
Mám dojem, že toto tzv. drobečková navigace není - nebo se mýlím?
Snad jsem se vyjádřila aspoň trochu srozumitelně. Chci to ale udělat jen pomocí HTML a CSS, Javascript zatím neumím.
Děkuji!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0