Autor Zpráva
Myky
Profil
Dobrý den.
Mám připravenou HTML prezentaci (bohužel jsem ji netvořil od začátku) která se bude distribuovat na DVD.
Řešil jsem možnost automatického spouštění na fullscreen. Jedno z řešení je uložit ji jako HTA (HTML Application).
Problém nastal, s odkazy na další HTML soubory uložené na DVD, které, když jsou uložené jako HTML se spouští samostatně v IE.
Když je uložím jako HTA, tak se spouští též jako samostatné aplikační okno.
PS: HTML je připravené "po staru" - FrameSets.
PS2: pokud znáte jiný spolehlivý způsob jak pustit HTML automaticky na Fulscreen, nebudu se zlobit :)

Dík, Michal
DJ Miky
Profil
V <hta:application> by mělo stačit nastavit
navigable="yes"
Pak můžeš použít normální odkazy na HTML soubory.
myky
Profil *
Díky,
jak prosté, stačilo správně pochopit parametry
večer vyzkouším
Bubák
Profil
Lze spustit IE 7/8 v modu fullscreen? http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=5&topic=104502
myky
Profil *
Bubák:
Děkuji, ale to mám již za sebou.
Abych to tedy shrnul:

Moje potřeba: spustit HTML prezentaci z DVD na fullscreen a to automaticky.
Možnosti znám tyto:
- spouštět IE s parametrem -k (kiosek mód) - na to bych ale potřeboval standalone IE na tom DVD, což je trochu problém
- při spuštění prezentace posílat scriptem klávesu F11 - ale co když nebude defaultní prohližeč IE...
- uložit index.html jako index.hta a přidat správné parametry - to jsem nakonec zvolil (byť zatím neznám další potencionální problémy se spuštěním a funkčností na neznámém PC)

Možnost úpravy registru jsem, pravda, neznal. To se mi pro tento případ zdá nejméně použitelné.

Přsto díky, Michal
myky
Profil *
:(
tak jsem to vyzkoušel - v HTA dát navigable="yes"
bohužel to ale funguje jenom částečně.
Nefunguje to v případě, že mám v jednom Frame umístěné menu a chci aby se mi odkaz zobrazil v jiném Frame. V tomto případě se odkaz zase otevírá v IE

Ještě vyzkouším PortableFirefox a doplněk na Kiosk mode...
myky
Profil *
Tak snad ještě něco k HTA a Framesetum
http://www.codehouse.com/javascript/tips/hta_frame/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0