Autor Zpráva
jakub89
Profil *
Myslim ze som to uz niekde cital, ale neviem ako to spravit. Jednoducho: Ak sa nacitava nejaka stránka, dá sa to spravit tak, aby sa zatial /kym sa nacita/ zobrazil nejaky text, alebo dokonca aj obrazok? dikes
Mistr
Profil
Záleží na tom, jak máš stránku dělanou
(1) v DIVech: jako první <div> dej do stránky ten, který chceš načíst nejdříve
(2) v tabulce: rozděl tabulku na několik částí a ty se pak budou zobrazovat dříve

Tu informaci o načítání různých částí stránky dříve a jiných později jsi četl u Yuhůa právě v souvoslosti s kapitolou o DIVech.
peta
Profil *
jakub89 Javascript, tam pohledej tak 0-100 napisu dolu
peta
Profil *
jakub89 a druha rada, delej stranku tak, zby se nemuselo cekat na jeji zobrazeni. Velke obrazky si muzes dovolit na CD ne na webu. To si pamatuj. Velke znamena, ze soucet velikosti obrazku na strance nesmi presahnout 40-60k. Po kliknuti na odkaz, nahled se muze zobrazit i 2MB ale mel by na to byt uzivatel upozornen v tom odkazu.

Mi, pokud se stranka nezobrazi do nekolika sekund, 30, tak automaticky ukoncuji a kliknu v google na jiny nalezeny odkaz. Pak se stane to, ze kliknu na takove strance na neco a zas cekaaaam. Fuj :)
jakub89
Profil *
No, ja mám stránku v tabulke a v bunkach iframe-i a v nich ine stranky, ako napr. menu, podmenu atd. Problem je v tom že do toho menu som ešte pridal aj on-line monitor od blueboard a teraz mi to cele menu nacitava este takych 10 sec. potom čo už je všetko ostatne zobrazene.
<b>peta</b> nejako ten javascript nemôžem nájst, nemáš ho niekde u seba? Bud som totalne nemehlo, alebo ...?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0