Autor Zpráva
lekiller
Profil *
Zdravím
Mám problém se zobrazením mého webu v zastaralé verzi IE 6.0. Dočetl jsem se, že už je celkem mimo, a dost lidi už se na něj moc nespoléhá, popř. na něj ani neoptimalizuje. Mám jenom takový malý webík o mně a moc mě ani nezajímá, kdo to čte, takže se budu spoléhat na standarty novějších prohlížečů, pro které budu web optimalizovat.
A můj problém, chci, že pokud uživatel používá IE 6.0 a starší, tak se stránka sice zobrazí, ale v top.inc se zobrazí text červeným písmem H3, IE 6.0 a starší nepodporován!

Děkuju MOC za POMOC !
panther
Profil
lekiller:
A můj problém, chci, že pokud uživatel používá IE 6.0 a starší, tak se stránka sice zobrazí, ale v top.inc se zobrazí text červeným písmem H3, IE 6.0 a starší nepodporován!
nebylo by jednodušší opravit chyby?
Plaváček
Profil
lekiller:

Můžeš zkusit podmíněné komentáře, viz http://www1.mraveniste.org/weblog/2006/03/16-msie-komentare.html
Chamurappi
Profil
Reaguji na lekillera:
Dočetl jsem se, že už je celkem mimo, a dost lidi už se na něj moc nespoléhá, popř. na něj ani neoptimalizuje.
To je jejich blbost, pomáhají konkurenci, která optimalizovat umí.

takže se budu spoléhat na standarty novějších prohlížečů
Na vlajky novějších prohlížečů? To je co?

tak se stránka sice zobrazí, ale v top.inc se zobrazí text červeným písmem H3, IE 6.0 a starší nepodporován!
A co z toho bude uživatel mít? Proč by měl kvůli tvému webu instalovat a zkoušet nějaký jiný program?
lekiller
Profil *
Chamurappi:
A ty jsi moderátor? Heh?
Plaváček:
Díky moc za radu, podívám se na to.
panther:
No, jednodušší by to nebylo. Jak jsem řekl, je to jen osobní webík, pro lidi co mě spíš znaj nebo o mě slyšeli.
Chamurappi
Profil
Reaguji na lekillera:
A ty jsi moderátor? Heh?
Ne, jsem akcelerovaná telefonní budka. Proč se ptáš?

je to jen osobní webík, pro lidi co mě spíš znaj nebo o mě slyšeli
A 14 % z nich budeš otravovat hláškou, která s tvojí osobností nijak nesouvisí.
lekiller
Profil *
Plaváček:
Díky moc! Funguje to!
Chamurappi:
OoOo ty jsi vtipnej, až se za břicho popadám .-\

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0