Autor Zpráva
KOM
Profil *
Ahoj, chtel bych udelat měnící se hlavní obrázek, po najetí myší na jiný obrázek, který bude pod hlavním obrázkem. Takze asi potebuju nejak upravit klasicky fungujici onMouseOver/onMouseOut, ale nevim jak. Snad jsem to napsal srozumitelně, díky za nápady...
Davex
Profil
Dá se to udělat podle JPW: Vylepšení odkazů - měnící se obrázky nebo podle kódu ve vláknech:

Změna obrázku po najetí myši
Změna obrázku po najetí na odkaz
KOM
Profil *
To si nerozumíme. Ja chci, aby pri prejeti nejakeho obrazku/odkazu (ktery se nebude nijak menit), zmenil obrazek nekde jinde umisteny na webu. Chci to vyuzit na zmenu barev tricek v eshopu - barva hlavniho tricka se bude menit podle toho na jakou barvu najedes pod tim trickem!
Dranel
Profil
KOM:
V tom případě si najdi něco o JS, konkrétně tuším o fci getElementById(). Blíž neporadím, JavaScriptu nerozumím. ;-)
petr 6
Profil
KOM:
Ale vždyť to máš v tom prvním odkazu, co ti posílal Davex, stačí si najít tu část o Javascriptu
KOM
Profil *
petr 6
muzes me nejak navest? Javascript co je v prikladu funguje pouze na obrazku na ktery najedu mysi!! Ale jak uz jsem psal, ja nechci menit obrazek/odkaz na ktery najizdim mysi, ale pri najeti na nejaky obrazek/odkaz, zmenit obrazek jinde na strankach. Pokud neco nechapu, upozornete me. Nejlepe nejaky priklad, porad si to nemuzu srovnat...
Plaváček
Profil
KOM:

Máš na mysli něco podobného? http://www.acacentrum.cz/sonata-barvy.php
Axamith
Profil
KOM: jestli to chápu, tak potřebuješ něco, co ti po najetí na odkaz změní např. obrázek v hlavičce. Je to tak?
KOM
Profil *
Plaváček ukázal přesně co potrebuji :-) Koukám, ze na tech strankach to maji reseny asi nejakym javascriptem fav.js Jsem v praci, kouknu na to az doma. Pokud by někdo vědel nejaky odkaz, jak na to, budu rad
Chamurappi
Profil
Reaguji na KOMa:
na tech strankach to maji reseny asi nejakym javascriptem fav.js
Ne, mají to řešené v CSS obyčejným :hoverem ve spojení s pozicováním.
KOM
Profil *
fakt? muze mi to nekdo trosku objasnit, ja fakt netusim, jak je to udelany :-)
petr 6
Profil
[#6] KOM:
Neříkáš to přesně:

Javascript co je v prikladu funguje pouze na obrazku na ktery najedu mysi!!

Javscript, co je v příkladu, funguje na odkazu (<a>), na který najedeš myší. Ten obrázek, který se mění, je jen shodou okolností umístěn zrovna v tom odkazu, ale může být umístěn kdekoli jinde

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0