Autor Zpráva
petufo
Profil *
Zdravím,

byl bych rád, kdybyste mi poradili.

Jde o stránky www.vlastenci.cz
Mám na stránkách menu, jehož některé položky se dají rozkliknout. Jelikož nejsem tvorby webu tolik znalý, tak jsem hledal tutorialy a jediný vhodný byl zrovna javascriptový, tak jsem ho užil jako prozatímní řešení.
Nicméně bych rád, aby menu mělo takové vlastnosti, jaké jsem si vytyčil.
To jest, když se rozklikne sekce na podsekce, poté se klikne na jednu z podsekcí, tak aby menu zůstalo otevřeno na dané sekci. Při kliknutí jinam by se zavřelo a otevřelo jinde (to teď jde, jen to "nedrží" na stávající sekci).

Raději uvedu příklad.
Sekce: Gramatika -> (podsekce) Tvarosloví
Kliknu na Gramatika - ta se rozbalí (tak jak to teď jde), kliknu na Tvarosloví, dostanu se na stránku Tvarosloví. Menu se však nezavře (jak je tomu teď), ale zůstane otevřeno. Pomůže to lepší orientaci.
A nejlepší by bylo, aby, jak je tomu nyní, šlo rozevřít jen jednu podsekci. Když se vrátím k příkladu, tak:
Jsem v Tvarosloví, je rozevřena "Gramatika", kliknu na "Platidla", ta se rozevřou, ale "Gramatika" se zavře.
Rozumíte asi jak to myslím? :-)

Potřeboval bych věděl, zda někdo nevíte o tutorialu či přímo příkladu, který bych pro to mohl užít a měl takové funkce. A nejlépe, kdyby to nejelo přes javascript.

Děkuji za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0