Autor Zpráva
Jakubm
Profil
Ahoj všem,
mám menší problém. Snažím se vytvořit menší e-shop, ve kterém se budou prodávat lyže, ale to není podstatné. Udělal jsem si zatím takovou "testdomenu" http://xskis.vyrobce.cz, už mám skoro vše připravené, na webu ještě chybí popisky atd. Hlavní problém je systém objednávek. Když otevřete položku Backcountry/skialp, dále hned 1 lyže (Bigraid), potom "více" nebo když kliknete přímo na lyže otevře se stránka s podrobnějšími údaji o produktu a dole je jednoduchý formulář s údaji potřebnými pro objednání lyží. Potřebuji aby se tento formulář odeslal a zobrazil na nové stránku, kde by byl pod ním další formulář s adresou atd. No a dále bych toto všechno potřeboval odeslat do mailu, což už nebude problém.

Uměl by mi s tímto někdo poradit, jak by to šlo udělat. Děkuji Jakub

P.S. Hlavně mi nepiště, že se mám raději vrátit od tvorby webu k lyžování. :D
mattyZEM
Profil
Jakubm:
Potřebuji aby se tento formulář odeslal a zobrazil na nové stránku, kde by byl pod ním další formulář s adresou atd.
Polopaticky prosím?
Sirius
Profil
Přenést údaje z prvního formuláře na stránku s druhým formulářem. Tam je vypsat uživateli a zároveň do skrytých polí formuláře pro další zpracování. Ve formuláři budou také pole pro vyplnění adresy atd. Celý formulář se odešle k finálnímu zpracování (zaslání na mail). Pochopil jsem to správně?
Jakubm
Profil
Sirius:
Ano, přesně tak, pochopil jsi to správně.
Sirius
Profil
Jakubm:
Tak v čem přesně je v tom případě problém? Práce s formulářema je dostatečně popsaná na JPW a mnoha jiných webech a odesílání emailu taky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0