Autor Zpráva
lojza
Profil *
Ahoj chtěl bych se zeptat jak bych měl napsat .... Když mám obrázek a text a chtěl bych když najedu na obrázek aby se k němu změnil hover na textu a zase naopak když najedu na text ta nejne že se to změní na textu třeba barva ale i obrázek se změní, takže aby to fungovalo jako jeden odkaz a měnilo si to najednou ... A hjesště mám jednu otázku ž jsem to tu někde viděl, ale nenašel jsem to ... pokuď mám nějaký větší obrázek tak se mi u něj v IE při najetí ukáže taková ta nabídka a vim , že nějakým příkazem to jde odstranit ale nevim jakým nevěděl by někdo prosím ? Předem díky za odpověď
Mar
Profil
Rada: Používej hlavu a JavaScript
Bubák
Profil
lojza:
pokuď mám nějaký větší obrázek tak se mi u něj v IE při najetí ukáže taková ta nabídka
Tohle?
Pokud se nepletu, dělá to pouze IE6. Ze tvé otázky mi není jasné, zda chceš Panel nástrojů obrázek odstranit jako uživatel, nebo jako tvůrce stránky
- jako uživatel můžeš změnit nastavení ve Vlastnostech Internetu na kartě Upřesnit, příslušné tlačítko bude pravděpodobně v sekci Multimédia
- jako tvůrce stránky můžeš použít meta tag <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no">

když najedu na text ta nejne že se to změní na textu
Tuto část se mu nepodařilo dešifrovat. Zbytek textu jsem chápal s obtížemi, nepíšeš zrovna srozumitelně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0