Autor Zpráva
Martynk0
Profil *
Zdravim,
mam web: http://www.lockerz.szm.com, ale chcel by som mat medzeri medzi tymi ramami(myslim to kde je navigacia) ako je to tu ... Ja to mam vsetko v divoch...Jeden div mam vsetky tie lave ramy(zakladny div je nadej a vnom su horninav-ul, dolninav, statistiky a hodiny).. Kazdy ten lavy ram ma zvlast div, okrem toho s navigaciou-ten ma ul.. Dalsi div je obsah stranky(div sa vola jadro).. Dalsi div je ten v pravo(vola sa reklama)..Ten je v dive lol....
Tu je co mam pri kazdom rame:
<div id="dolninav" style="border-style: groove" align="center">

Tu je css:
#nadej {float: left; width: 170px; padding-top: 0px; text-align: left;}
#horninav {background: #003F10; border-color: #00D400; li-align: left;}
#dolninav {background: #003F10; border-color: #00D400;}
#hodiny {background: #003F10; border-color: #00D400; text-align: center; padding-top: 0px;}
#reklama {background: #003F10; border-color: #00D400; text-align: center; padding-top: 0px;}
#statistiky {background: #003F10; border-color: #00D400; text-align: center; padding-top: 0px;}
#jadro {float: left; width: 648px; text-align: center; background: #003F10; border-color: #00D400; padding-top: 0px;}
#lol {float: left; width: 167px;}


Pls, poradte..Chcem len vacsie medzeri medzi tymi ramami...
Trejpa
Profil
Martynk0:
#horninav li { padding: 2px 0; } /* tj. 2 px nahoře a dole*/

nebo
#horninav li { line-height: 1.6 } /* tj. výška řádku je 1,6 × větší než velikost textu */


Ale fuj:
<ul><h4><li><li><li></h4></ul>
Martynk0
Profil *
nejde to: www.lockerz.szm.com/ asi si ma zle pochopil, ale ja chcem medzeri medzi tym ramami, tak ze nie pod sebou ale vedla seba...
Trejpa
Profil
Martynk0:
#nadej, #jadro { margin-right: 5px; }
Martynk0
Profil *
Trejpa:
Diky :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0