Autor Zpráva
Majo Pajo
Profil *
Ahojte fachmani potrebujem pomoc. Na svojej stránke mám animáciu ktorá musí ísť plynule. Plynule pôjde keď sa načíta celá. Ináč to vyzerá zle.
Preto chcem dať na stránku nejakú malú animáciu ktorá bude znázorňovať načítavanie stránky pokiaľ sa stránka úplne nenačíta. Keď uý bude všetko načítané tak ten loader zmizne a zobrazí sa stránka s tou veľkou animáciou. Neviem ako sa to robí tak vás prosím o rady. Ďakujem vám všetkým a prajem veľa úspechov.
Bubák
Profil
Uprav si tohle: http://teststranek.kvalitne.cz/obrazek-zobrazit-nacteny.html
Majo Pajo
Profil *
Veľmi pekne ti ďakujem. Pomohlo mi to. Držím ti palce do budúcna bubák.
Majo Pajo
Profil *
Ešte sa chcem spýtať ako by to malo vyzerať keby som namiesto čakania na animáciu potreboval čakať na stránku ktorá sa dlhšie načítava.
Bubák
Profil
To je z několika důvodů velmi nešťastný nápad.
Majo Pajo
Profil *
Ide o to, že v stránke je rám do ktorého sa načítava galéria. Pokiaľ sa do rámu načíta tá galéria tak je dosť dlho prázdny a preto sa obávam
či návštevník tejto galérie vydrží do načítania na tejto stránke. Neviem ako ináč by som to mohol ošetriť. Myslel som, že loader bude v pohode.
Ale ak hovoríš Bubák, že je to nešťastné riešenie tak OK len neviem prečo (nie som až tak zbehlý). Chcem sa na teba obrátiť s pomocou
a poradením ako poriešiť daný problém. Buď tak dobrý a poraď ak si nájdeš trošku času.
Veľmi pekne ďakujem.
majo pajo
Profil *
poradí niekto?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0