Autor Zpráva
DK_
Profil *
Potřeboval bych udělat z designu Newswire, jenž je pro Drupal, aby navigace, která je nahoře (ono to nezávisí jen na newswire, prostě jak to udělat celkově) aby byla roztažená do stran. Tzn navigační tlačítka budou uprostřed, jak je to běžné, ale obrázek bude pokračovat jak vlevo, tak vpravo, podobně jak je to na živě.cz nebo třeba i cnet.com. Tak, že to udělá nahoře pruh. Bojím se ale, zas tak skvěle tomu nerozumím, že newswire je jen střed stránky o určité šířce, tzn. ohraničeno nejak divem a že to nepůjde. Prosím poraďte :) Díky moc
Dranel
Profil
Co je Newswire? Dodej odkaz, my jsme líní :-)
panther
Profil
DK:
prostě jak to udělat celkově) aby byla roztažená do stran. Tzn navigační tlačítka budou uprostřed, jak je to běžné, ale obrázek bude pokračovat jak vlevo, tak vpravo
pozadí bude u nadřazeného elementu, které bude mít šířku přes celou šíři prohlížeče (webu). Položky budou na středu, tj. centrování bloku bez zadané šířky (to si najdi, řešilo se to tu).
Dranel
Profil
panther:
Položky budou na středu, tj. centrování bloku bez zadané šířky (to si najdi, řešilo se to tu).
Položky budou na středu, ale proč centrovat blok bez zadané šířky? Já to tedy dělám následovně. Mám div#hlavicka, který je roztažený na 100%, má text-align:center; tvoří tedy pozadí. V něm mám div#podhlavicka, který má fixní šířku a je klasicky vycentrování (text-align:left;margin:0 auto;). Není to tak jednodušší?
DK_
Profil *
http://drupal.org/project/newswire <-- jedno ze základních témat pro Drupal

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0