Autor Zpráva
shaman171
Profil
Ahoj,
zajímalo by mě, jestli lze nějak stránku zobrazenou v iFrame automaticky někam nascrollovat?
Potřebuji aby se mi nezobrazoval okolek načítané stránky a zároveň nelze vykuchat daná stráka a vložit rovnou do mého kódu.
Děkuji
Beavis
Profil
shaman171:
Nevím zda-li to jde jinak, ale pokud na stránku odkazujete, stačí v textu udělat kotvu (
<a name="kotva">
), a pak odkazovat ve tvaru: server.net/o-me.html#kotva
Miloš
Profil
anebo ID (namísto A NAME):
<p id="kotva">
a odkaz viz výše.
ID samozřejmě nemusí být jen v <p> – může ho mít jakýkoli prvek; jen pozor – ID jednoho jména (např. kotva) smí být na jedné stránce jen jednou.
shaman171
Profil
problém ale je, že já nemám přístup ke zobrazované sránce, tudíš nemůžu její obsah menit :-( v tom je problém
panther
Profil
shaman171:
pokud v odkazované stránce už nějaké ID není, které bys k zaměření mohl využit, asi máš smůlu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miloše:
ID jednoho jména (např. kotva) smí být na jedné stránce jen jednou
Prakticky vzato může být i víckrát, z pohledu kotev je pak rozhodující první výskyt.


Reaguji na shamana171:
nelze vykuchat daná stráka
nemám přístup ke zobrazované sránce
Nevím, jak stráky či sránky, ale mnoho stránek užívá atributy ID pro potřeby stylování či kvůli nějakým javascriptovým hračkám. Projdi si kód toho, na co chceš odkázat.
Miloš
Profil
Chamurappi:
Proto taky píšu nesmí (ohled na pravidla). nikoli nemůže (proveditelnost), neboli ačkoli je to zapovězené (nesmí se to), lze to udělat.
Viz též odstavec začínající „Nesmí, ale může,“ řekl Švejk.
shaman171
Profil
tak konkretne jde o to, že potřebuju zobrazit tuto stránku: http://roudnicenl2009fenix.radiostream123.com/
a z ní chci na své stránce zobrazovat pouze ten přehrávač, problém je, že každý den, mění svoje IP adresy (ten přehrávač a porty či co) takže když okopíruju jeho kód musel bych to každej den měnit... proto potřebuju iFrame ve kterém se bude zobrazovat pouze ten přehrávač načítaný z této stránky... lze to vůbec ? :-)
kelvin
Profil
Pokud to každý den mění, tak asi kvůli takovým jako jsi ty ;). Navíc jsem v tom nenašel žádné id (ale ten kód je šílený), takže smůla...
shaman171
Profil
jde o to, že provozuji tohle rádio a na své stránky chci dát svůj player, nechci abych musel odkazovat na tyto stránky :-(
zkoušel jsem kód:
<iframe src="http://roudnicenl2009fenix.radiostream123.com/#mediaplayer" width="336" height="65">
</iframe>

Výslednek bylo okamžité přesměrování na tyto stránky :-(
a když to tak zkouším, tak ať tam umísťuju kotvu, či ne tak s emi to automaticky přesměruje :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0