Autor Zpráva
FT
Profil *
Zdravim,
již nějakou dobu vyvýjim svůj systém, jádro už je postavené, nicméně teď řeším jeden "problém".
Jak by jste "umožnili" vytvořili v administraci vytváření a umisťování jednotlivých prvků webu?

+ Moje představa
- Administrace -> Navigace = Uživatel má možnost vytvořit neomezené množství navigací (jednotlivé navigace nejsou nijak propojené)
- Administrace -> Panely = Zde má možnost zobrazit/přiřadit jednotlivé moduly (+ vytvořené navigace) do jednotlivých panelů na webu (vlevo,vpravo,top,foot) + Má možnost vybrat, na jakých odkazech se má modul zobrazit. (To znamená že se mu objeví nabídka s jeho navigacemi, kde si zaškrtne kde všude se má daný panel zobrazit.)

Teď tedy řeším zda to není až moc komplikované pro uživatele.
- Nebude lepší již při vytváření navigace mu nabídnout do jakého panelu má navigaci umístit?
- Propojovat navigace? Myšleno vytvářet stromovou strukturu
+Hlavní navigace
|---- Podnavigace 
+ Dlaší navigace


z toho vyplývá, že Podnavigace se zobrazí vždy když je aktivní některá položka z Hlavní navigace. Nastává ale problém, když chceme tuto Podnavigaci zobrazit například i v jiné [Další navigaci], (Bude ji muset znovu vytvářet?)

Díky za všechny návrhy a nápady.
Taps
Profil
FT:
pro inspiraci
http://www.dhtmlgoodies.com/index.html?page=folderTree
FT
Profil *
2 Taps:
Já nemám problém s AJAXEM ;) to je až to poslední co bych chtěl řešit. Jde mi o to, co bude nejvíce přívětivé pro uživatele.
Zda aby si vytvořit v každém modulu základní věci:
Modul navigace - vytvoří si jaké chce navigace
Modul statických stránek - vytvoří si jaké chce
a poté přejde do [Administrace]->[správa panelů] a zde si jednotlivé moduly umístí na stránku (určení pozic, a kdy se mají zobrazovat).

Nebo zda u každého modulu umožnit uživateli výběr pozice hned. (tím by prakticky správa panelů nemusel existovat), nicméně nebude žádné centrální místo pro správu. ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0