Autor Zpráva
Bitchiisek
Profil
Dobrý den, zdravim všechny tady na foru jako prvni bych tady hned na zacatku zverejnil ze sem zacatecnik takze se predem Všem kterym se tento topic bude zdat uplne jednoduchy až směšný aby se na me nezlobily.

Mam problem potreboval bych na web dat neco jako takovy to login viz příloha:


jediny problem je ze neumim zapsat ramecek usename a heslo tak aby to vypadalo presne jako v priloze v kodech se moc nevyznam je to moje velka slabost byl bych moc vdecny nekomu kdo by mi toto spravil, mohu zato nabidnou grafickou praci na přaní.

Roztříhaný login v souboru podtim:
Login.zip

Děkuji všem těm co by mi hodlali s tímto pomoci.
Beavis
Profil
Bitchiisek:
Pomocí CSS.
panther
Profil
Bitchiisek:
je to prosté, inputu vyplň následující CSS vlastnosti: width, height na stejnou hodnotu jako line-height, background. Nic v tom není - projdi si odkázané stránky, jsou tam i příklady, jak s kterou vlastností zacházet.
Bitchiisek
Profil
je videt ze vy tomu asi dost rozumite ja se v tehle vecech moc nevyznam hodne z css sem toho zkousel ale dost bezvysledne tak Vas chci poprosit jestly byste mi ztoho nekdo neudelal kod.Sem stim dost bezradný.
panther
Profil
Bitchiisek:
- porušuješ pravidla diskuse
- jsi líný, ne bezradný; opravdu to není nic složitého, co bys nemohl dát dohromady - potřebné CSS vlastnosti i s použítím jsem ti poslal, co více chceš? Rozměry a URL obrázku si zvládneš doplnit sám, ne?
Bitchiisek
Profil
este jeden blbej dotaz v jakym poradi to mam zapisovat?nejdrif css pak tam hodit kod na input?nebo jak prosim
Beavis
Profil
Bitchiisek:
Kdyby jsi si prošel i další stránky JPW, věděl by jsi, že nejdříve zapíšeš CSS.
Bitchiisek
Profil
takze neco jako tohle <style>css <input name="bla"> </style> ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0