Autor Zpráva
shaman171
Profil
Ahoj,
napadlo mě, jeslti to není reálné? Když lze odesílat zprávy na e-mail, lze to i na ICQ? Přemýšlel jsem jak, napaldo mě ytvořit "fiktivní ICQ účet" a na ten se pomocí PHP přihlásit a pak odesílát zprávy ovšem to není v mých silách napsat, nevíte o nečem vy? Jak toto řešit? Lze to vůbec?
Děkuji
Chazzy
Profil *
Na internetu jsem knihovnu na implamentaci OSCARu do PHP našel, ale nezkoušel jsem jí. Podívej se na tohle http://webscripts.softpedia.com/scriptDownload/PHP-ICQ-Download-43530.html, případně ještě zkus google. Pokud to půjde, napiš sem prosímtě, taky by mě to zajímalo :)
shaman171
Profil
Chazzy
moc díky za snahu :-( bohužel tento script nefunguje :-( jsou v něm chyby :-(
Já už jsem zkoušel něco ze stránek www.interval.cz ovšem taky bez výsledků :-(
Chazzy
Profil *
Na googlu je toho k nalezení spousta. Zkus ještě třeba http://wip.asminog.com/workshop/php2icq.html
shaman171
Profil
Chazzy:
abych ti řekl rpavdu PHP tolik nerozumím a netuším co kde změnit aby to fungovalo správně :-(
Chazzy
Profil *
Co ti to háže za chyby ?
shaman171
Profil
neháže nic, ani to nezkouším, jelikož to musíš přeci nejdřív upravit, zadat svoje icq a icq na které to má chodit atd, přičemž nikde nevidím nadefinované pole, do kterého by se psala zpráva atd... :-(
Chazzy
Profil *
//Example connect:
$icq = new ICQclient("123456","password");
$icq->connect(); //you may comment it if next operation is login.
$icq->setstatus($icq->const["STATUS_FREE4CHAT"]); //Set status "Free for chat"
$icq->setstatusflags($icq->const["STATUSFLAG_DCDISABLED"],$icq->const["STATUSFLAG_BIRTHDAY"]); //Set status-flags DCDISABLED and BIRTHDAY.
$icq->login();
$icq->message_send("656555","it's work"); // Send message
//Example recieve message:
while ($icq->socket)
{
 $icq->listen(); //Fetching packet
 if ($icq->ismessage()) //If recieved packet is a message
 {
  echo "I have message from ".$icq->inLastVar["uin"].": ".$icq->inLastVar["text"]."\n\n";
 }
}
//Example get info:
var_dump($icq->getinfo("656555"));
shaman171
Profil
tak s timhle si neporadím už vůbec :-( ani nwm o co jde pořádně...
mckay
Profil
shaman171:
Zkus při tvorbě toho bota postupovat podle tohoto návodu - já jsem ho podle něho postavil 8-).
Chazzy
Profil *
mckay
asi si to nepochopil, posílal jsem shamanovi ukázku použítí.

shaman171
Ten článek co posílal mckay vypadá že by mohl fungovat, tak to zkus podle toho. Jinak todle je třída, musíš mít alespoň trochu přehled o Objektově Orientovaném Programování (OOP).
mckay
Profil
Chazzy:
Adresa opravena, díky za upozornění.
shaman171
Profil
Tak jsme na to mrkal, a já bych ale potřeboval jakoby zaslat zprávu jakože různou, potřebuju aby jakýkoliv uživatel vstoupil na mou webovku a mohl mi z é webovky poslat zprávu libovolnou na ICQ lze to?
Jde o to aby každý uživatel netu (i ten který neví co to je ICQ a nemá ICQ účet) mohl psát na mé ICQ.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0