Autor Zpráva
KubaZ7
Profil *
Zajímalo by mě jak začít,podlě mě to není nic težkého žádne animace.. jen text..a obrázky..
Děkuji za odpovědi =)
mckay
Profil
KubaZ7:
Nauč se html, css, javascript, php a trochu něco o databázích. To by pro začátek mohlo být dobré. Potom si navrhneš, jaké tabulky budeš používat na akce v té hře, napíšeš na to php skripty a už si jenom hraješ. Nevím, jak ti to přiblížit - jestli si někdy dělal v php, mělo by ti to být jasné a neměl by ses ptát, pokud ne, tak to těžko vysvětlím.
KubaZ7
Profil *
Dobre.. a je to težke na udelani?? Když sem nováček za jak dlouho bych to tak udělal,s PHP sice už celkem umím .. Abych věděl jestli se mám do toho pustit nebo ne..
Alphard
Profil
KubaZ7:
V čem nováček? Máte zkušenosti s programováním (třeba i v jiném jazyce)? Jestli ne, volil bych na začátek něco lehčího.
V podstatě si myslím, že jestli máte momentálně potřebné znalosti a zkušenosti, měl byste aspoň tušit, co vše to obnáší. Jestli vůbec netušíte, čím začít a čím pokračovat, tak s tím ještě počkejte :-)
KubaZ7
Profil *
Alphard: Právě proto jsem tady zašel,aby jste mi poradili jestli se mám do toho pustit nebo ne.
Jenže vůbec nevím jak bych měl začit,takže dám na vaší radu a počkám. =)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0