Autor Zpráva
david80
Profil
Ahoj, prosím vás o radu, podle rad tady na forku i na jakpsatweb jsem chtěl dát javascript do externího souboru, ale z externího souboru se nenačte a už nevím proč, přitom když ho dám do kodu, tak jde. Můžete se kouknout, jestli nemám někde chybu?
Stránka, kde by měl být je www.zatraceni.cz/videa/ a stáhnout si ten externí js můžete na www.zatraceni.cz/videa/js.js
Nevím, jestli jsem třeba nějak špatně nedal ten js do souboru - postup - zkopíroval jsem vše co bylo mezi SCRIPT, vložil do poznámkového bloku a dal uložit jako js.js.
Děkuji za rady.
Je to script na upozornění 18+, na této adrese už ale nic pohoršujícího není, je to ted jen testovací, takže se nemusíte ničeho obávat.
A ještě umístění scriptu je hned pod hlavičkou.
mckay
Profil
david80:
Máš asi vypnutý javascript :)), já to pustím a všechno funguje tak, jak má :).
david80
Profil
Aha, tak tento mi taky funguje, ale nefunguje js s reklamou od etarget, ten hlavně jsem chtěl dát mimo, ale nespouští se, myslel jsem že nepůjde ani ten na upozornění, takže prosím, jestli se můžeš kouknout ještě jednou :-) Je tentokrát skoro až v patičce, jinak všechno je stejné i umístění souboru.
david80
Profil
Tak už je to vyřešeno, etarget nabízí ještě i jinej odkaz, který je na externí soubor js, takže už nemusím mít šíleně veliký kod v indexu :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0