Autor Zpráva
Marcela
Profil *
Chtěla bych požádat o radu, jak umístit na web přehrávač nebo video, tak aby melodie, muzika nebo zvuk
spustila automaticky při otevření stránek? Udělala jsem si nový web s exotickou tématikou a ráda bych, aby
při otevření spustil efekt šumění moře nebo tak. Stáhla jsem si úžasné videa i s burácením mořských vln a
nevím, jak to provést...jen se mi povedlo umístit malý odkaz, který se ani nedá všemi otevřít.
Prosím poradˇte!

Děkuji moc
panther
Profil
Marcela:
Prosím poradˇte!
nač ten vykřičník?

Jinak na tenhle super nápad zapomeň, budeš jen otravovat všechny, co se na tvůj web dostanou. Kdekdo má dnes při brouzdání puštěné vlastní mp3.
SwimX
Profil
Marcela:
takovéto věci nedělat :) mysli na lidi, kteří poslouchají svoji muziku a najednou začne řvát moře. Když už tak udělat odkaz na spuštění, ale ihned po naětení nechat vypnuto! Zbytečně si odradíš návštěvníky.

na googlu je mnoho možností na různé flash playery

http://www.google.cz/search?hl=cs&client=opera&hs=MIV&rls=cs&q=flash+player+music+web&lr=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
KoLi
Profil
Marcela:
Souhlasím s pantherem i SwimXem, pokud je to možné, určitě to nedělej. Jakmile tam přijde někdo, kdo má puštěnou vlastní hudbu, hned odejde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0