Autor Zpráva
Lucka
Profil *
je nějakej způsob, jak udělt, aby se obrýzek, kterej chci mít na pozadí stránky, přizpůsoboval podle rozlišení obrazovky?

protože když má někdo rozlišení 1024x768, tak tam obrázek pro 800x600 nevypadá hezky, protože se tam dává znova vedle toho... no snad to chápete:)))
Argos
Profil *
No ja teda nevim ale snad jen mit vic obrazku a nějakou podminkou v js je tam vkladat a nebo pres css zakazat opakovani(jestli ti vadi jen ze se opakuje...) ;-) Ale je to jen odhad nemam čas nejak to zkoušet nebo hledat...
izsak
Profil
Už sa to v tomto fóre rozoberalo!!!
Skúste použiť vyhľadávanie!
Yuhů
Profil
izsak, tak keď sa to už tuna rozoberalo, tak kde, podľa teba?

Pozadí se neumí roztahovat a smrskávat podle elementu. Řešení je více, ale žédné není moc hezké. Já osobně bych asi obrázek umístil do pozicovaného divu, nastavil mu nízký z-index a roztáhl bych jej na 100% šířky.
Fred
Profil
Pro IE to jde obludným js css paskvilem
img.onlyiehack{border:0;width:100%;height:100%}
.stoprocentbg{background-image: expression(this.innerHTML = '<img class="onlyiehack" src="stoprocent.png">', this.runtimeStyle.backgroundImage= "none"); }
Prý se toho dočkáme v css3, ale jaký prohlížeč to bude podporovat to je otázka
izsak
Profil
to Lucka a Yuhů: ospravedlňujem sa, zrejme to bolo iné fórum. Nabudúce budem radšej o polnoci spať a nie rozdávať blbé rady na fórach.
llook
Profil
Fred: Tak to samé by šlo pro ostatní prohlížeče normálně javascriptem, se všemi výhodami a nevýhodami javascriptu. Akorát by to nebylo v CSS souboru a innerHTML by nahradil W3C DOM.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0