Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Dobrý den. Nevíte (věřím, že vy to víte) jak zkopírovat text (například kód reklamního banneru) pomocí tlačítka, aniž bych musel použít pravé tlačítko myši a dát kopírovat nebo kombinace CTRL+C ? Děkuji.
Beavis
Profil
Michal Kolesa:
Vůbec jsi nepochopil dotaz.
Moderátor Chamurappi: Odstranil jsem ho.

TomasJ:
Na pár webech je to řešeno pomocí flashe, nevím jestli to bez něj půjde.
Bubák
Profil
Bez flashe jde, ale jen v některých prohlížečích. Párkrát se tohle téma probíralo i ve zdejší diskusi, ale nechce se mi hledat. Flash je na tohle vhodnější.
mckay_
Profil *
TomasJ:
Ještě jsem nenašel funkční řešení pro Operu, ale v jinde to občas chodí. S flashem by to bylo všechno snadné.

Michal Kolesa:
Neptal se na to, jestli je to legální, neukázal žádnou živou ukázku, takže to není odkud vybírat. Nevím co by na tom mělo být nelegálního. Pokud to má někdo ve zdrojovém kódu přes javascript, pravděpodobně je to jediná použitelná metoda, a potom tedy pokud není ve skriptu něco na způsob /* tohle jsem vymyslel já, tak mi to nikdo neberte */ tak by to asi nelegální být nemělo.
TomasJ
Profil
Všichni víte, že to jde přes flash, vím to dokonce i já, bohužel flash neumím...
Reaguji na Bubáka:
Bez flashe jde, ale jen v některých prohlížečích.
A nevíš jak? Nevadí že to nepůjde ve všech, kdyžtak tam dám alternativní text, že uživatel musí kopčit ručně...
Bacon
Profil
Z pohledu uživatele mi velice ulehčí práci to, že se text po kliknutí do textarea celý označí, pak už mi stačí CTRL+C a je to :)
mckay
Profil
TomasJ:
Je ksakru tak těžké si to napsat do googlu?! Je to první odkaz.
TomasJ
Profil
Reaguji na mckaye:
Stačí číst a zjistíš že tam byli přidány komentáře, které utvrzují že script nefunguje...
mattyZEM
Profil
TomasJ:
které utvrzují že script nefunguje...
Existuje mnoho fór (třeba phpBB), kde jsou doplňky které obsahují právě toto. Co takto nějaké najít a použít to?
TomasJ
Profil
právě že vše co jsem kdy viděl na kopírování tak je přes flash... ten neumím...
mckay
Profil
TomasJ:
Tak si o tom něco nastuduj, není to až zas tak těžké. Například tady se zabývají přímo kopírováním do schránky, mrkni na to.
TomasJ
Profil
Reaguji na mckaye:
A kde mohu stáhnout ActionScript? ať hledám jak hledám tak nemůžu najít download link
mckay
Profil
TomasJ:
Action Script se nestahuje. Používá se ve vývojovém prostředí flashe. Kdyžtak to vývojové prostředí se tuším nazývá Macromedia Flash, nebo tak nějak.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0