Autor Zpráva
gior
Profil *
Ahoj,
zajímalo by mě, jaké propozice má a co vše musí obsahovat html banner. Zda se dá nastylovat jak do něj dostat obrázky (stejně jako u html strany?) atd. Kdybyste měli link na web s komplexními informacemi, byl bych vděčný.
mckay
Profil
gior:
Všechno záleží na tobě. O standardních velikostech si můžeš přečíst něco tu.
Hitman
Profil
Přesně tak, banner si uděláš dle vlastních představ - postačí ti základní (nebo raději pokročilá) znalost graf. programu.
gior
Profil *
Nemyslím, klasický bitmapový nebo flashový banner. Mám na mysli banner tvořený html kódem. Zmínka je o něm třeba na stránkách seznamu http://onas.seznam.cz/cz/reklama/technicke-specifikace-reklam/bannerova-reklama/ ale nepodařilo se mi vygooglovat nic, co by mi řeklo, jak vypadá stavba kódu takového banneru.
_es
Profil
gior:
Mám na mysli banner tvořený html kódem. Zmínka je o něm třeba na stránkách seznamu
To je len popis bannerov, vytváraných nejakou konkrétnou firmou.
Prečo by mala existovať nejaká "štandardná" špecifikácia reklamného HTML banneru?
Načo by to bolo dobré? Čo by nútilo firmy, aby ju dodržiavali?
gior
Profil *
_es:
Předpokládal jsem, že když jsou standardy pro tvorbu webu v html, budou existovat i standardy pro tvorbu html bannerů - obdoba html, head, /head, body, /body, /html. Aby reklamní systém poznal, že se jedná o kód banneru. Pokud nic takového není, může být banner tvořen třeba tabulkou nebo jen iframem s nadefinovanou šířkou a výškou...?
_es
Profil
gior:
Aby reklamní systém poznal, že se jedná o kód banneru.
Aký reklamný systém?
Systém na blokovanie reklamy na strane užívateľa?
Aký by mala reklamná firma dôvod uľahčovať takúto vec návštevníkovi webu s reklamou?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0