Autor Zpráva
hanCZen
Profil *
Dobrý den,
na této stránce webu Odkazse mi špatně zobrazuje pravý sloupec. Jinak na ostatních stránkách portálu se mi pravý sidebar vykreslí dobře. Nevím proč se tak děje. Můžete mi s tím pomoci? Děkuji
panther
Profil
hanCZen:
se mi špatně zobrazuje pravý sloupec.
jak špatně, kde? Ve FF žádné změny oproti ostatním stránkám nepozoruji.
hanCZen
Profil *
JJ ve firefoxu se to zobrazuje správně, ale v exploreru je to rozhozený.. Poradíte mi?
mattyZEM
Profil
Jesliže se na ostatních stránkách pravý sloupec zobrazuje dobře, je to jistě kvůli šířce obsahu. Zkus ho zmenšit o pár PX (třeba jen pro IE) a pak se na to podívej.

Těch 13 CSS souborů se mi vážně prolézat nechce :)
hanCZen
Profil *
Zkusil jsem změnit šířku obsahu i pravého sidebaru, ale stále se mi to nezobrazuje správně. 13 CSS souborů? Mám jen jeden soubor CSS.. Nevím proč se mi to nezobrazuje správně, sakra..
mattyZEM
Profil
hanCZen:
Mám jen jeden soubor CSS
Tak to mám asi halucinace. Zvláštní, houbičky jsem neměl.
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/views/css/views.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/modules/node/node.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/modules/system/defaults.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/modules/system/system.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/modules/system/system-menus.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/modules/user/user.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/cck/theme/content-module.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/filefield/filefield.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/fivestar/css/fivestar.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/default/files/fivestar/oxygen/oxygen.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/lightbox2/css/lightbox.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/modules/cck/modules/fieldgroup/fieldgroup.css?V" />
<link type="text/css" rel="stylesheet" media="all" href="/sites/all/themes/izoo/style.css?V" />
Hehe, přesně 13, a to jsem je nepočítal :)
hanCZen
Profil *
Jednotlivé CSS patří k modulům, nemyslím si, že by tyto moduly ovlivňovali zobrazení hlavní stránky.. Hlavní CSS je /sites/all/themes/izoo/style.css
Railbot
Profil
Na zmíněné stránce nemá sidebar2 žádné styly, které má na ostatních podstránkách.

.contentLayout .sidebar2 {
background-color:#EFEFF7;
border:0 none;
float:left;
margin:0;
overflow:hidden;
padding:0;
position:relative;
width:161px;


A je to tím, že .sidebar2 je na té stránce mimo div .contentLayout, takže jej do něj umísti jako to máš jinde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0