Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj v posledných dvoch týždňoch som sa rozhodol spojiť všetky svoje stránky do jednej lebo som ich už nestíhal aktualizovať. Obajvil som hosting a tam mi dali zadara 20 GB miesta a domenu tretieho radu. Bol som šťastný konečne spojím svoje stránky do jednej a budem mať viac času na tvorbu aktualizácii. Môj probroblém je že až keď som zrušil všetky hostingy a spojil som ich obsah do jednej stránky zaťažilo to hosting natoľko že jeden obrázok načítalo 10 minút tak som skúsil urobiť jednoduchší desing ale aj ten sa načítal pomaly a tak som sa odhodlal použiť len tento zápis.
<div style="align: center" align="center"><div align="left" style="width: 760px; align: left">
Obsah
</div>
</div>
Ešte aj takto sa obrázky načítajú šialene pomaly a to používam aj thumb.php Moja otázka znie či sa dá spraviť ešte jednoduchší desing aby ešte menej zaťažoval server?

http://www.7777.ch-web.eu/
kelvin
Profil
7777:
Načítání obrázků kosmetickými změnami HTML šablony moc neovlivníš. Pokud se ti vážně načítají pomalu (nepozoruji), radil bych změnit hosting.
7777
Profil
kelvin:
Môj problém je že mám vyše 15 kusov 1GB stránok ktoré mám 100% zaplnené a neviem čo robiť hosting som si zvolil hlavne pre to že tam ponúkajú 20GB zadarmo. A založil som tam aj stránku TGTUBE ktorú som už nahral a dosť som sa na nej narobil. Neviete mi poradiť nejaký hosting ktorý ponúka rovnaké miesto teda 20 GB,bez reklamy,a z doménou tretieho radu zadara.
kelvin
Profil
7777:
15 kusů 1GB stránek je na freehosting pořádné sousto. Sice to můžou slibovat v podmínkách, ale tak nějak nečekají, že vážně tolik zabereš. Na takové množství dat bych pro bezproblémovou funkčnost doporučil placený hosting.
7777
Profil
kelvin:
Ďakujem za radu ale ja nemienim používať platený hosting jednak som teraz švorc. A asi by som ani nechcel platiť za hosting. Napíšem najprv maiteľom hostingu či by nezrýchlili hosting a ak nie tak pouvažujem nad znovu založeným stránok. AJ tak ďakujem za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0