Autor Zpráva
Sančézo
Profil *
Zdravím mám menší problém nevím jak udělat zaškrtávací tlačítko tak že je nějaký formulář a ještě před odesláním musí zaškrtnou souhlas nesouhlas. A pokud dá nesouhlas tak mu zešediví tlačítko ODESLAT jde to ? Na [url=www.jakpsatweb.cz]JPW[/url] jsem hledal ale nenašel jsem. A ještě prosím pokud někdo nezaškrtne nic tak se mu objeví hláška : musíte souhlasit s podmínkami.
roberta
Profil
a nemôžeš to urobiť tak, že kontrolu budeš robiť po odoslaní formulára?
proste sa formulár odošle a pred spracovaním formulára (spracovanie je napr. uloženie do databázy) zistíš na strane servera, či sú vyplnené povinné formulárové prvky. ak áno, spracuješ formulár a ak nie, tak sa mu vypíše hláška a formulár sa nespracuje.
Sančézo
Profil *
To asi ne chtěl bych to tak jak popisuji protože pak mám zbtečný spam v e-malu.
panther
Profil
Sančézo:
To asi ne chtěl bych to tak jak popisuji protože pak mám zbtečný spam v e-malu.
pokud nebudou zaškrtnté obchodní podmínky, mail se neodešle - udělej si v PHP jednoduchou podmínku, kde kontroluješ zaškrtnuté podmínky. Pokud jsou zaškrtnuté, odešli, jinak vrať na formulář.

To, co jsi psal ty, je jen JS kontrola, vypneš JS a políčko bude aktivní.
Sančézo
Profil *
Ja sem na jakpsatweb viděj něco s formulařama ale už najit nemožu.
panther
Profil
Sančézo:
někde tam ten příklad je, nicméně je to jen JS, který lze snadno obejít. Proti spamu ti to řešení moc nepomůže.
Sančézo
Profil *
Nejde ani o ten spam ale o to jak udělat když da nesóhlasim že to tlačitko zešedivi jen prosim jestli neviš jak se to menuje
panther
Profil
Sančézo:
myslíš tohle?
Sančézo
Profil *
Jo to je vono našel sem tódle : ZMAČKNI
Sančézo
Profil *
Děkuju ti brachu buch sa ti odměni slivovica teče furt

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0