Autor Zpráva
smonkey
Zdravím, obracím se na Vás s následující prosbou. Obávám se, jestli je to vůbec možné, ale celý problém vysvětlím:

Představme si, že mám Formulář, kde zadám název, stisknu tlačítko a vytvoří se tabulka v DB se zadaným názvem a artributy.
Na další stránce, napíšu pomocí Editoru text vyberu kategorii pomocí selectu a odešlu --> Článek se odeslal a zařadil do určené kategorie. Na další stránce se vypsal právě ve vybrané kategorii.

Tento script mi nedělá problém, ale jak mám udělat toto?:

Právě zminěné kategorie --> Potřebuji, aby se nově vytvořená tabulka automaticky objevila v <select> a ve výpisu (Formou odkazu). Byl bych hrozně rád za to aktualizování <select> --> Ostatní si odvodím sám.

Předem děkuji :-)
smonkey
Nikdo neví? :-(
alda
Já bych počkal do pondělka než se ozve nějakej profík určitě ti chytří neseděj u PC ;)
smonkey
Hehe, díky :-) Utišil jsi mne
alda
:D není zač :D
ninja
smonkey: Netuším co vlastně potřebujete. Jestli chcete mít možnost na jedné stránce vytvořit kategorii a rovnou ji vybrat v selectu, hledejte klíčové slovo AJAX.
smonkey
No přesně to myslím --> Na jedné stránce vytvořit tabulku a na druhé by se vytvořená tabulka automaticky přidala do <select>

Jinak AJAX mi nic neříká --> Zkusím něco prostudovat

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: