Autor Zpráva
svast
Profil
Zdravím, možná jsem špatně pojmenoval téma, ale potřeboval bych poradit kde dělám chybu, když chci nahradit title za funkci v javaskriptu. Na stránce http://www.walterzorn.com/tooltip/tooltip_e.htm#docu jsem našel lépe vypadající popisy, ale nejde mi to udělat s jednou funkcí.

V "originále" mám zápis takhle:
<td valign=\"top\" title=\"" . br2nl($film["text"])."\"><u><b>Název</b></u></td>

Když s javaskriptem zkouším zadat jen nějaké slovo (pokus), funguje to:
<td valign=\"top\" onmouseover=\"Tip('pokus', ABOVE, true)\" onmouseout=\"UnTip()\"><u><b>Název</b></u></td>

ale když vložím funkci br2nl, tedy:
<td valign=\"top\" onmouseover=\"Tip('".br2nl($film["text"])."', ABOVE, true)\" onmouseout=\"UnTip()\"><u><b>Název</b></u></td>

tak sice nehlásí chybu, ale nic se nezobrazí, v jiných případech mi to hlásí chyby s uvozovkami.

Pro úplnost, funkce br2nl je:

function br2nl($text)
{
return preg_replace('~<br\\s*?/?>~i', "", $text);
}

Dík za rady.

Moderátor Majkl578: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
sysel
Profil
Obávám se, že z pohledu JavaScriptu není moc co řešit. Uvedená funkce i zápis vypadá spíš jako PHP script (výňatek ani není celý - nemůžu se nějak dopočítat uvozovek, ale k přehlednosti by ji stě pomolo i použití formátovacích značek), proto si dovolím poradit, abyste srovnal HTML výstupy obou uvedených variant (snadno si je v prohlížeči zobrazíte jako Zdrojový kód stránky) a buď Vás něco trkne, nebo se nám svěříte, jak to vypadá.
svast
Profil
Po pravdě zdrojový kód mi moc neřekl, ale přesto jsem trochu pokročil. Jinak je asi přímo problém s tou funkci, protože ostatní jiné, které jsem tam dával fungovaly. Budu ještě zkoušet snad na to příjdu, každopádně díky za odpověď.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0