Autor Zpráva
Marian80
Profil
Po vložení diskuzního fóra (které běží na jiném serveru) do webu (php) pomocí příkazu "iframe" se fórum bez problému zobrazí, lze jej procházet atd.. ale nelze se přihlásit ke svému´uživatelskému účtu, přičemž přihlášení na původní adrese fóra funguje, nevím co dělám špatně nebo zda lze provést to co jsem zamýšlel. Děkuji za radu
Bubák
Profil
Máš to rozbité.
Koukni na www.jakpsatweb.cz/formulare-parazitni.html
Ratisko
Profil
Marian80:
asi by nebylo od věci napsat ještě třeba jak máš to přihlašování provedené. S iframem jsem ted pracoval a s prihlasovanim nebyl problem, narozdil od velikosti :D
Marian80
Profil
Bubak: pekny clanek :) polepsim se

Ratisko: no velikost iframe dle zobrazeného obsahu mě taky čeká poladit ale něco jsem tu už našel tak to si pročtu, ale to přihlašování mě nejde do hlavy, koukal jsem na to v mobilu a tam to šlape jak má i přihlašování, usuzuju tedy, že bude problém v prohlížeči, tak jsem zkusil v IE 8 přidat server na kterém běží to forum do důvěryhodných a taky se to rozběhlo, v IE 7 to přihlašování nejde ani s přidáním mezi důvěryhodné servery. Abych to ještě upřesnil jedná se o službu blueforum.cz tam si člověk založí třeba cokoliv.blueforum.cz a tuto adresu jsem vložil pomocí iframe do svého webu. Chová se to tak, že vyplním přihlašovací údaje a jak to potvrdím stránka se reloadne, ale k přihlášení nedošlo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0