Autor Zpráva
Capoeiradek
Profil
zdravím a moc prosím o radu, nevíte někdo co s tímhle? http://obchod.jezcivkleci.cz/ - objevila sem i tam najenou nějaká chyba a nejde mi to zprovoznit

Moderátor Joker: Titulek „E-shop v PHP“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
blaaablaaa
Profil
Capoeiradek:
Kontaktujte svuj hosting - na disku nejspis neni dostatek mista.
Capoeiradek
Profil
něco je s tím session start?
<?php
/*
* Quick.Cart by E-shop-centrum.cz
* www.e-shop-centrum.cz
* Licence GNU GPL
*/
extract( $_GET );
session_start( );

if( !isset( $_SESSION['iCustomer'] ) )
  $_SESSION['iCustomer'] = time( ).rand( 100, 999 );

require_once 'config/general.php';
require_once DB_CONFIG_LANG;

if( !isset( $p ) || $p == '' ){
  $p  = $config['start_page'];
}
else
  $p = htmlspecialchars( $p );

if( strstr( $p, 'Gallery' ) ){
  $p          = ereg_replace( 'Gallery', '', $p );
  $bGallery   = true;
  $sBlockPage = '_GALLERY';
}

if( !isset( $iCategory ) )
  $iCategory = null;


chybová hláška je
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php5/sess_da038cbd90b61aae17f6eeb6282095ce, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/free/ic.cz/j/jezekvkleci/root/obchod/index.php  on line 8

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_da038cbd90b61aae17f6eeb6282095ce, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_da038cbd90b61aae17f6eeb6282095ce, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0


nevím vůbec co s tím, prosím o radu
Capoeiradek
Profil
blaaablaaa:
právě že místa mám ještě spoustu, hosting má 250MB a já zabírám asi 30MB
nightfish
Profil
Capoeiradek:
to sice možná ano, ale rozhodně těch 220 MB nezbývá v adresáři /var/lib/php5, kam si PHP ukládá sessions
bez kontaktování webhostera to vyřešit nepůjde
Capoeiradek
Profil
ok, už jsem mu napsal, jedná se o Ic.cz - free hosting, bude to určitě tím??
roberta
Profil
Capoeiradek
síce OT, ale eshop na free hostingu je výborný nápad ;)
Capoeiradek
Profil
já vím, že to není dobrý nápad, ale původně jsem nečekal, že se budu té stránce tak věnovat.. poraď mi tedy nějaký dobrý hosting - stačí mi 100Mb, takže by mohl být i levný :D
Joker
Profil
Capoeiradek:
poraď mi tedy nějaký dobrý hosting
Stačí napsat poptávku do kategorie Hosting (požadavky, představu o ceně a tak) a obvykle se nějaké nabídky objeví.
__construct
Profil
Capoeiradek:
http://kapusta.cz/tarif_malina - pomer cena/výkon je fakt super .. mám s nimi dobré skúsenosti (štve ma len to, že používajú PHP 5.2.0 .. nemôžem tam použiť Doctrine .. čo už .. )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0