Autor Zpráva
Darker
Profil
Zastavení načítání
Mam iframe ve kterém může být načtena jakákoliv stránka. Potřeboval bych metodu která by zastavila načítání.
Našel jsem si universální metodu (MS IE/ostatní) ,ale ta mi pokaždé vrací Acess denided. Jak v IE tak ve firefoxu.
Stránku poučtím na svém HD, jestli je to tím, nevadí, v tom případě se to spraví až ji zveřejním.

Zjištění title
Pokud se do iframe našte nová stránka (btw. to se zjistí jak? :D) jak zjistím její titulek?

Zjištění adresy
A když jsem se pokoušel zjistit adresu načtenou v Iframu vrátilo mi to taku Acess denided

Děkuji za odpověď :)
Bubák
Profil
darker:
Pokud se do iframe našte nová stránka (btw. to se zjistí jak? :D) jak zjistím její titulek?
Skriptem:
document.title = jmeno-iframu.document.title;


A když jsem se pokoušel zjistit adresu načtenou v Iframu vrátilo mi to taku Acess denided
Pravděpodobně jsi zkoušel zjistit adresu v iframe na jiné doméně, než běží skript, jde o bezpečnostní opatření projlížečů. Obdobně to platí i pro mnou výše uvedený javascript.
Darker
Profil
A tohle zabespečení nejde zrušit?
To přece není fér, že iframe si se stránkou může dělat co chce a stránka s ifamem nic :D.
_es
Profil
darker:
iframe si se stránkou může dělat co chce a stránka s ifamem nic
Nie, platí to v oboch smeroch rovnako.
Z iframu, ak je načítaný z inej domény, tiež nezistíš title hlavnej stránky.
Darker
Profil
Aspoň že tak. A nevíš jak mu mám zabránit aby mi přesměroval stránku? Třeba když načtu facebook v iframu tak mi přesměruje celou stránu. Asi pomocí
target=_parent
.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0