Autor Zpráva
alda
Profil
Zdravím potřebuji udělat to, aby se můj web nedal prohlížet v IE.
Takže pokud někdo zapne web v IE tak se mu zobrazí javascript:alert('Nemůžeš prohlížet web..') stačil by nějaký php script prosím o rady :) Předem díky.
habendorf
Profil
A k čemu je to dobré?
alda
Profil
Design mojeho webu je v IE rozpadlej .... ve všem je v poho v IE ne a optimalizovat pro IE nehodlám..
Chamurappi
Profil
Reaguji na aldu:
A čemu pomůže, když rozpadlý web nepůjde prohlížet v Exploreru?
Proč ho nehodláš napsat normálně, aby v Exploreru fungoval?
alda
Profil
No tak dobře nechám to tak, ale neručím za to že to bude vypadat hnusně css mám napsáno 100% srávně
Chamurappi
Profil
Reaguji na aldu:
css mám napsáno 100% srávně
Nemáš, správně napsané CSS se pozná podle toho, že se stránka zobrazuje správně všem.
Trejpa
Profil
alda:
<!--[if IE]><script>
window.alert("Vážený návštěvníku,\njá, webmaster začátečník, neumím udělat tyto stánky tak,\naby fungovaly ve Tvém prohlížeči.\nOmlouvám se za problémy.");
</script><![endif]-->
kelvin
Profil
alda:
Můžeš odstřihnout IE od CSS stylů. Ale je to cca 50% návštěvníků.
__construct
Profil
<?php
$browser = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
$regex = '/MSIE/';
if(preg_match($regex, $browser))die('GTFO - Internet Explorer');
alda
Profil
Trejpa:
Css jsem si udělal podle tvého návodu.
A ještě sem chťel dodat že v IE mám rozházený design jen ve dvou sekcích ale kód je správně...
Trejpa
Profil
alda:
Co jsem napsal výše, není CSS, ale JavaScript v podmíněném komentáři.

Odstřihnutí stylů nebo celého obsahu, zobrazení hlášky ne/optimalizováno pro, případně rozsypaný design není omluvou, ale důkazem neschopnosti webdesignéra. Máš-li problém, tak sem dej odkaz na problémovou stránku. Obvykle se tu najde někdo, kdo ti s řešením pomůže.
panther
Profil
alda:
mám rozházený design jen ve dvou sekcích ale kód je správně...
neříkej, že je správně, když evidentně není. Už jsi to jednou psal v [#5]. Když mi upadne na silnici kolo z auta a mechanik mi řekne, že všechno bylo dobře, tak nevím, kde bych hledal chybu :-) U sebe asi ne.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0