Autor Zpráva
vit
Profil *
ahoj na jedne strance mam hodne novinek a potreboval bych nejak udelat aby se mi na stranku zobrazovalo pouze 20 nebo vice ci mene novinek automaticky a aby se radily do stranek a dalo se dat treba dalsi atd.
panther
Profil
vit:
a problém je kde? Jestli je taháš z DB, počet nastavíš LIMITem.
vit
Profil *
no z db je netaham ja bych je chtel psat normalne do jedny stranky ktery by se pak automaticky takhle radila...
kelvin
Profil
vit:
Jakým způsobem je píšeš do jedné stránky?
vit
Profil *
no uplne normalnim :D
HomerJay
Profil
Tak potom rovnakým - úplne normálnym zápisom - rozdeľ novinky na stránky, nie? Keď už chceš urobiť to čo hovoríš, musíš použiť nejaký jazyk a najlepšie rovno zapisovať do DB či súboru.
vit
Profil *
namte nekde navot jak psat novnky do db? ja jsem nasel u pecana todle je to docela dobry, ale nevim jak psat ty clanky do db:
CREATE TABLE `clanky` (
`id` INT NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY ,
`nazev` VARCHAR( 255 ) NOT NULL ,
`popis` TEXT NOT NULL ,
`clanek` TEXT NOT NULL ,
`hit` INT NOT NULL
) ENGINE = MYISAM ;
mckay
Profil
vit:
Hledej dál. Zaprvé - píšeš s prominutím tak trochu jako prasátko, za druhé - tváříš se, že nemáš vůbec páru o tom jak pracovat s SQL, zatřetí - málo používáš google. Místo položení tohoto dotazu jsi si mohl vygooglit něco na způsob "zapisovani do databaze", a být vysmátý.
vit
Profil *
Promiň nečetl jsem si to po sobě. Jo a zkoušrl jsem hledat "zapisovani do databaze" a nenašlo mi to nic nápomocnýho.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0