Autor Zpráva
radimsu
Profil
Chtěl bych si vytvořit hru podobnou g l a d i a t u s . cz, neporadilbymi někdo prosím jaké programy použít apod. ???
zkušenosti mám s HTML, MySQL, PHP a ještě pár věcma...
johnl
Profil
radimsu:
jaké programy použít apod.
Nejlépe PSpad, nevím že by byl nějaký program co by ti hru vytvořil sám.. Proto si ji budeš muset asi naprogramovat sám ;-)
Nox
Profil
Hlavní sou tedy znalosti, ale...

Programy... určitě spíš NetBeans, pak WAMP (při lokální tvorbě) nebo nějaký FTP klient (při práci na hostingu)...ten má NetBeans teda v sobě

Jinak už snad jen něco na grafiku, subversions má v sobě taky
mckay
Profil
radimsu:
Sice tady nabízí johnl PSpad. aůe vzhledem k tomu, že tohle by byl trochu rozsáhlejší projekt, doporučoval bych NetBeans - a samozřejmě se v něm naučit pracovat s projektama.

Na grafiku by ti mohla stačit triálová verze photoshopu (jestli to za 30 dní stihneš). Pokud nechceš něco tak moc komplexního, může posloužit i GIMP.

Na testování předpokládám, že máš už nainstalován nějaký "server". Doporučuji XAMP, mám s ním dobré zkušenosti.
radimsu
Profil
na testování i na pozdější provoz mám k dispozici linuxový virtuální server( přístup jen přes SSH a FTP ) s docela dobrou RAM atd...(debian)
za 30 dní bych to stihl nakreslit
radimsu
Profil
rozhodl jsem se že použiju gimp - photoshop by se mi dlouho stahoval... :(
Nox
Profil
radimsu:
Rozhodovat se podle doby stahování mi nepřijde moc extra.... kdybys měl jiný důvod tak proč ne, ale... může ti to stáhnout kamarád/známý, ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0