Autor Zpráva
Phantom
Profil *
Ahoj. Nedávno jsem proklikával designově zajímavé weby a narazil jsem na portfolio nějaké firmy, které se "posouvalo" (nenapadá mě žádný lepší výraz :) ) . Nepoužíval Flash a stránka se posouvala formou malých obdélníků ve velkém obdélníku (nahoře vpravo, nahoře vlevo, dole vpravo...), přičemž ostatní obsah nebyl vidět, ale byl tam :) Nemá někdo nápad?
panther
Phantom:
kdyby sis vzpomněl, o jaký web se jednalo, mohl bys nakouknout do zdrojového kódu.. Tenhle popis je dost neurčitý, těžko soudit, co si přesně představuješ.
Phantom
Profil *
Omlouvám se za kvalitu, nechtěl jsem startovat Photoshop :)
Doufám že to trochu osvětlí co jsem měl na mysli.
Phantom
Profil *
Tohle je skoro stejný, ale zobrazují se tu scrollbary.

http://www.visuall.be/
alda
Jednou jsem narazil na web, který byl pomocí VB skriptu nebo JS nepoznal jsem to ale byl to takový hack že se mi okno prohlížeče zmenšilo a začalo skákat LEVÁ,PRAVÁ,NAHORU,DOLŮ a tak dokola nevím co to bylo za funkci ale jistě by to šlo použít takže to jde i javou podle mně :).
Bubák
alda:
Jednou jsem narazil na web
Hlavou web neprorazíš.
Phantom
Profil *
Našel jsem ten web: http://www.exit10.com/

Bez scrollbarů a možnosti posunutí kolečkem nebo šipkama...
Phantom
Profil *
Akorát že tamten nebyl ve Flashi...
Phantom
Profil *
Má někdo nápad?
Darker
Hele já pořád úplně nevim co bys chtěl, ale nabyl jsem takové neurčité představy, že ať je to cokoliv, je to na hlavu.
Jestli jsem to pochopil správně, chceš stránku, kde bude bílá plocha, v ní díra a tou dírou bude vidět kus obsahu. A když klikneš na odkaz, díra se posune jinam a uživatel uvidí jinou část. Šílenost.
Phantom
Profil *
Darker:
Nepochopil jsi to vůbec. Chci tenhle web, jenže ne ve Flashi a bez možnosti posouvání kolečkem nebo šipkama...
pavuk
Phantom
Darkerova dedukce naprosto přesně odpovídá tvýmu popisu ve [#3], hlavně větě "červená plocha nebyla vidět dokud na ní dlaždice nenajela". A myslím že (snad kromě tebe) to tu nechápe nikdo, tak to zkus vysvětlit srozumitelně
Phantom
Profil *
http://www.exit10.com/

Chci horizontálně a vertikálně se posouvající web, bez možnosti posunutí kolečkem, nebo kurzorovými klávesami, bez scrollbarů a bez Flashe.
panther
Phantom:
bez Flashe
a všiml sis, že odkázaný web je komplet ve flashi?
Laman
panther:
podle všeho všiml - říká, že chce totéž ale bez flashe

Phantom:
podle popisu to vypadá ze všeho nejspíš na flash :). bez něj by to možná šlo nějakým bláznivým způsobem naskriptovat (dáš web do jedné stránky, zakážeš oknu posuvníky, odkazy to budeš javascriptem celé posunovat), ale vidím to přesně na práci pro flash
i když vím, že ti následující větou nijak nepomůžu, možná by bylo tvé úsilí napřeno užitečnějším směrem, kdyby ses pokusil dotyčnou stránku najít a ze zdrojového kódu by ti už jistě leckdo dokázal vysvětlit, jak to funguje, než když máme to technické řešení vymýšlet podle popisu sami

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0