Autor Zpráva
roman
Profil *
Prosím o pomoc. Zřejmě je to jednoduché, ale nikde jsem zatím nezjistil, jak na to.
Máme vytvořené statické stránky s vnořeným php menu. Stránky obsahují katalog produktů, kde je pro každý produkt (výrobek nebo službu) vytvořena samostatná stránka. A nyní bych potřeboval z každé této samostatné stránky umožnit návštěvníkovi, aby si mohl napsat o více informací o daném produktu. Návštěvníkovi by se měl objevit formulář, do kterého jen napíše svůj e-mail, případně tel. číslo a v poli pro zprávu už by měl předepsáno např. "mám zájem o získání informací o produktu:… (a zde by se měl vždy objevit název produktu z té které stránky"). Zkrátka, aby nemusel nic vymýšlet, aby viděl o kterém produktu píše a zároveň aby my jsme se dozvěděli, o který produkt si vlastně píše. Samozřejmě ale, že by mu byla ponechána možnost text změnit.

Těch produktů je téměř 50, proto mi připadá šílená představa dělat pro každý produkt celý formulář.
Také bych potřeboval, aby se návštěvník po odeslání dat z formuláře opět dostal na tu stránku, z které formulář vyvolal. Tak nějak, jak je to vidět na e-shopech s dynamickými stránkami, např. při doporučení zboží. Děkuji za odpověď.
panther
Profil
roman:
formulář do každé stránky naincluduj. Návrat na stránku, ze které byl formulář vyvolán, vzhledem k tomu, že bude na stránce s detailem produktu, mělo by stačit zůstat na téže stránce, tedy
<form action="<?php $_SERVER['REQUEST_URI'] ?>" ...>
Chamurappi
Profil
Reaguji na panthera:
A nebo jednodušeji neuvádět action vůbec.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0