Autor Zpráva
Georgegold
Profil
Zdravím,
mám problém a sice víc než klasický - nemůžu za žádnou cenu dostat web (Joomla) do vyhledávačů - nainstaloval jsem si už snad vše co šlo - JoomSef, Joomap, Xmap ale stále výsledek nula. Dokonce se mi nepodařilo ani stránky ověřit v Google webmasteru, přesto že jsem metadata zkopíroval stále jsem neobjeven a nenalezen - na Seznamu podobný problém. Jedná se o www.georgeweb.cz
předem díky za každou radu Jirka
__construct
Profil
Georgegold:
Dokonce se mi nepodařilo ani stránky ověřit v Google webmasteru, přesto že jsem metadata zkopíroval
Na Webmaster Tools sa môžeš overiť aj jednoduchšie - cez HTML súbor ktorý Ti google vygeneruje, Ty ho skopíruješ cez FTP a potom ovoríš tú adresu vo webovom prehliadači.

nemůžu za žádnou cenu dostat web (Joomla) do vyhledávačů
Toto , toto a možno ešte toto nepoznáš ?
Georgegold
Profil
Kupodivu i HTML soubor vygenerovaný Googlem jsem hodil přes FTP na stránky ale bohužel vyjelo jen toto "Autosklo, autoskla, NeodymovĂ© magnety, NeoCube magnetickĂ©, KontaktnĂ­ ÄŤoÄŤky, ploty
google-site-verification: google04f426409cb348bd.html" tedy reklamy na Joomle...
...a co se týká přidání na Seznam a podobně tak to už jsem udělal, taky když zadám název webu tak to je asi to jediný kdy ho tam ve vyhledávači najdu, ale přes klasická slova jako banner, nebo eshop mě to nenajde ani na straně 358 :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0