Autor Zpráva
maks
Profil
Ahoj,

chci se zeptat, jestli je možné zobrazit výstup z Google Analytics (ať v HTML nebo třeba PDF) na stránce. Měřím statistiky přes GA a chtěl bych je nabídnout i klientovi odkazem z webu (po přihlášení, ale na tom nezáleží v tuto chvíli). Na svůj účet u GA ho pochopitelně nepustím.

Pokud to možné je, můžete mě, prosím, nakopnout správným směrem?

Děkuji.
nightfish
Profil
Statistiky si lze v rozhraní GA vyexportovat (do PDF, XML, některé do CSV atd.).
maks
Profil
nightfish:
tatistiky si lze v rozhraní GA vyexportovat
ano, o této možnosti vím, ale pokud je chci na webu (webů jsou desítky) udržovat aktuální, musel bych je pravidelně exportovat, což není to pravé ořechové.

Dejme tomu, že bych je jednou denně/týdně potřeboval automaticky aktualizovat (je jedno, v jakém formátu). Asi se obávám právem, že to nepůjde, že?
ninja
Profil
maks: Google Analytics API
Marek Prokop
Profil
Maksi, když chcete, aby někdo Vaše data v Analytics viděl, nemusíte ho pouštět na svůj účet GA. Můžete mu dát přístup jen pro čtení jen k jednomu profilu. Ten profil zároveň může být libovolně filtrovaný, takže ani nemusí vidět všechna data.
maks
Profil
ninja:
díky za tip, zkusím se podívat.

Marek Prokop:
děkuji, o tomto řešení jsem nevěděl. Ideální by bylo, aby se to celé mohlo zobrazit na té samé doméně, proto to chci nějak vycucnout. Pokud nezafunguje ninjovo API, zvolím tuto možnost.

Ještě jednou Vám všem, pánové, děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0