Autor Zpráva
blizz_boz
Profil
Existuje nejaký príklad akým spôsobom sa pohybuje, vyhľadávací robot na stránkach? Zaujíma ten algoritmus ideálne keby ste mali nejaký príklad v C# alebo v Jave Chcel by som si naprogramovať vlastného robota, niečo som už skúšal ale rieśil som to rekurzívnou funkciou ale nie som s ním spokojný, funguje to tak že robot si ukladá stránky na ktorých už bol aby sa na ne nevracal problém je v tom že čím viac stránok robot prejde tým viac pamete zaplní čo nie je ideálne pretože to môže skončiť nedostatkom pamäte.
janbarasek
Profil
blizz_boz: Třeba tady: http://php.vrana.cz/verze-php-v-cr.php, je článek o tom, jak robot sbíral údaje o serveru, tam je napsáno i jak.
jenikkozak
Profil
janbarasek:
Na uvedené stránce robot pouze prochází adresy uvedené v databázi, není v něm napsáno, jak procházet stránky, na nichž ještě nebyl.
janbarasek
Profil
jenikkozak: v tom článku asi ne, ale na tom webu jsem to někde viděl, jak je to udělané, myslím že přes webcron.
Vojtíšek
Profil *
janbarasek:
v tom článku asi ne, ale na tom webu jsem to někde viděl, jak je to udělané, myslím že přes webcron.
A nevíš kde přesně?
xmark
Profil
blizz_boz:
Čo si predstavujete pod takým pojmom "tým viac pamete zaplní"?
Nenapadá mě jiná použitelná možnost, než ke zpracování dat (vč. ukládání navštívených webů) využít databázi. Kolik miliónů adres hodláš procházet?

janbarasek:
Jak přesně souvisí otázka "jak procházet stránky, na nichž ještě nebyl" s webcronem? Co kdybys svoje rady zredukoval na témata, kterým rozumíš?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0