Autor Zpráva
litolka
Profil
Dobrý den,potřebovala bych poradit: pracuji na webu: www.obklad.wz.cz a v menu foto mám použit lightbox. Nevím jak je to možné, ale po kliknutí na obrázek se mi některé obrázky v pořádku rozbalí do velkého formátu a některé se vůbec nenačtou, stále jede "kolečko" načítání. Přitom vše je zadáno stejně, velikost obrázků, cesty souhlasí, vše je na serveru správně nahráno. Už jsem vyzkoušela vše, ale už opravdu nevím, co s tím, proč to funguje jen někde....díky moc za radu.
Nox
Profil
Pěkná směska problémů :)

U prvního odkazu máš "..." místo ".."
www.obklad.wz.cz/images/anglie/image_011.jpg mi nevrací nic ani z prohlížeče ... předpokládám špatně nahraný soubor (nemá 0kB?), smaž a nahrej znovu
www.obklad.wz.cz/images/panelak/kupelna2.jpg na webu není ... to samé u poslední řady

u těch co na webu "nejsou" zkontroluj jestli sedí i velikost písmen, URI jsou case-sensitive, takže pokud je to .JPG tak to nenajde
litolka
Profil
Super, díky moc za radu - příště musím více koukat a kontrolovat. Chyby byly v překlepu (přehozená písmenka v popisu nahrané fotky a jiné v odkazu) a měl jsi pravdu- u poslední sérii "detaily" byly fotky nahrány s velkým JPG. U "anglie" byl špatně nahraný soubor (zajímavé, že zrovna tyto fotky se mi v google chrome prohlížeči objevoval v pořádku). Ještě jednou díky, příště si dám pozor. L

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0