Autor Zpráva
Jojo
Profil *
Zdravím =) mám takovou prosbičku... v javascriptu se kromě měnících obrázku po najetí/kliknutí vůbec nevyznám, byla bych ráda kdybyste nepsali nic ve stylu tak se to nauč, je to složitý apod... jenom bych chtěla abyste mi někdo řekl jak se to dá uděůat nebo dal odkaz kde je to přesně popsaný pokud mě teda pochopíte. Potřebovala bych, aby se po kliknutí na odkaz (nebo něaky text to je jedno, nemusi to byt <a href..) do divu/framu nebo něaky tabulky vložil text jaky bych si řekla... třeba po kliknutí na text ,,jablko" by se zobrazilo vedle ,,kliknul jsi na jablko" =D ale aby to bylo u každyho jiny... ne že bude všude kliknul jsi na, kliknul jsi na, kliknul jsi na... třeba po kliknutí na text ,,mrkev" by se zobrazilo ,,hodně mrkvi" bo něco takovýho... je to jenom příklad xD s žádnou zeleninou ani ovocem to nemá nic společnýho, je to na jednu hru... moooc by mi pomohlo kdyby mi někdo poradil jak to udělat! snad jste mě pochopili =) jsem vděčná za jakoukoli radu díky moc ;)
Leopik 2x
Profil
<a href="#" onClick="document.getElementById('niekam').innerHTML = 'kliknutie na text';">text</a>
<div id="niekam">nic</div>

Ak vieš aspoň zhruba ako sa pracuje s javascriptom tak myslím, že stačí povedať, že text vo vnútri nejakého prvku (teraz div-u) sa nachádza v innerHTML.
Jojo
Profil *
diky =) a jak se to ještě uděla aby tam těch odkazu bylo vic a dyž se na to klikne tak se to v divu zobrazi jakože pod sebe ;) příklad: je několik odkazu (mrkev, jablko, banan, jahoda) a pokud se na ně klikne tak se to v divu zobrazi pod sebe? kliknu na mrkev, v divu bude ,,snědl jsi mrkev", kliknu na jablko, ,,snědl jsi mrkev" tam zustane a nad tim se zobrazi ,,snědl jsi jablko"? =D prosím prosím ještě tohle odpověz =)
Joker
Profil
Jojo:
jak se to ještě uděla aby tam těch odkazu bylo vic a dyž se na to klikne tak se to v divu zobrazi jakože pod sebe
Místo přiřazení se to přičte k tomu stávajícímu.

<a href="#" onClick="document.getElementById('niekam').innerHTML += 'kliknutie na text';">text</a>
A aby to bylo pod sebou, tak se na začátek toho nového vloží odřádkování, <br>
Jojo
Profil *
díky mooooc =)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0