Autor Zpráva
Hecta
Profil
Dobrý den, mám problém sem začátečník v psaní webu a mám problém... udelal sem si hosting, udelal první stránku s menu pojmenoval ji index.html aby byla prvni jako zobrazeni na webu ...ale ted nevim jak dál.mam odkazy v menu tady je odkaz na web www.hecta.hustej.net a ted nevim jak dal kdyz kliknu treba na Tetovani tak aby se to otevřelo... ale jak to mam pojmenovat tu stránku aby se to otevřelo??? myslim tim ten soubor jak pojmenovat a nahodit na web k tomu index.html ...... prosim pomoc :(
Nox
Profil
odkaz bude třeba
<a href="./tetovani.html">Tetování</a>

a nahraješ soubor tetovani.html
habendorf
Profil
Jméno stránky bude stejné, jako hodnota atributu href u odkazujícího linku (pokud jsou ve stejném adresáři).
Hecta
Profil
Děkuju moc :)
Debo
Profil *
Odkaz máš udělaný dobře, jen si doplň do atributu href="" nějaký odkaz třeba klikni.html takže to bude vypadat takhle
<a href="klikni.html">klikni</a>
pak vytvoř nový html soubor a pojmenuj ho klikni.html a vlož do souboru jak máš i index. klikni.html bude stránka zobrazená po kliknutí na odkaz klikni.
Hecta
Profil
pokud mužu jěšte otravovat, když sem to tam zadal uložil nahodil...tak se mi vedle toho odkazu v menu udělalo tohle "> dalo by se to odstranit???a také se mi objevují znaky místo háčku nebo symbolu .... jak je ot možné dá se tomu nějak zabránit nebo to opravit??? děkuji
Debo
Profil *
<a href="./tetovani.html">Tetování</a>">

Smaž si to "> co se zobrazuje jako text.
habendorf
Profil
Máš tam

<a href="./tetovani.html">Tetování</a>"></a>


Zvýrazněné je navíc. Kódování češtiny se řešilo mnohokrát, pohledej.
Hecta
Profil
Dobře děkuji. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0