Autor Zpráva
p3czik
Profil *
Ahoj, potřeboval bych pomoct. Jsem úplně nahraný! Na svém webu mám takový dekor - rádio(evropa2) vše funguje jak má ale chtěl bych tam přidělat název právě hrající písničky. Předem moc děkuji za radu!
Keeehi
Profil
Použitím PHP:
1) stáhnout obsah stránky http://www.evropa2.cz/cs/extra/playlist.shtml pomocí file_get_contents()
2) funkcí preg_match() najít tuto část kódu a vyhledat v ní potřebné údaje.
<h3><a href="/cs/extra/playlist.shtml">SHAKIRA</a><!--JS:SHAKIRA--></h3> 
<h4><a href="/cs/extra/playlist.shtml">WAKA WAKA (THIS TIME FOR AFRICA)</a>
p3czik
Profil *
Dobře, děkuji. Zkusím se kouknout ael obávám se že to nenajdu, ael děkuji za radu!


:( Vím že dělat práci za druhé není ve vaší kompetenci, ale i přes to vás prosím jestli bystemi nesestrojili ten PHP kód celý jak má. Já se v PHP vůbec nevyznám a nevím si rady, zkoušel jsme tu vše co mě napadlo ale i přesto marně. :(
Předem děkuji strašňě moc za radu!!
Keeehi
Profil
p3czik:
Vím že dělat práci za druhé není ve vaší kompetenci
V kompetenci to má každý, ale většinou se to moc nechce nikomu dělat.

Takový hodně primitivní kód:
<?php
preg_match("/<h3><a href=\"\/cs\/extra\/playlist\.shtml\">(.*?)<\/a>.*?<\/h3>.*?<h4><a href=\"\/cs\/extra\/playlist\.shtml\">(.*?)<\/a>/su",file_get_contents("http://www.evropa2.cz/cs/extra/playlist.shtml"),$match);
echo "Interpret: ".$match[1]."<br>";
echo "Píseň: ".$match[2];
?>
p3czik
Profil *
Děkuji ti moc, no já žádný web master nejsem abych si tohle sestrojil, ale snazil jsme se a to se ceni. Tak díky!


Menšá problém :(. Mě to nefunguje :(.
Keeehi
Profil
musíš to mít v souboru s koncovkou .php
(pokud doma nemáš "server", musíš to při testování nahrát na web)
p3czik
Profil *
Tak to bude asi ta velká základí chyba. Testnu to znova, dík!


No už si připadám opravdu moc tramně, ale naposled to skoušim, nahraný to je, zkoušel jsem všechno možný a furt nic, jen pro informaci chtěl bych to nahrát na web od webgardnu tak jestli to podporuje - ale mělo by ne?

Moderátor Chamurappi: Tady není chat. Rozmysli si, co chceš napsat a napiš to najednou.
Keeehi
Profil
p3czik:
Ten hosting musí podporovat PHP scripty. S webgarden zkušenosti nemám, ale myslím, že je to něco jako blog, takže to tam nejspíš nepůjde.
p3czik
Profil *
No podporuje mi to PHP. Mám tam danej PHP script na změnu obrázku po obnovení/repřipojení.
Keeehi
Profil
p3czik:
Ať sem se snažil sebevíc, tak se mi php script na webgarden zprovoznit nepodařilo.
Jaká je adresa té stánky, na které to nefunguje?
p3czik
Profil *
Tohle je starší WEB který jsem dělal dřív - http://www.virtualhokej.huu.cz/ . Vlevo zhruba uprostřed jsou obrázky.
Keeehi
Profil
p3czik:
Vlevo zhruba uprostřed jsou obrázky.
Myslíš ten javascript který vkládá reklamu?

Keeehi:
Jaká je adresa té stánky, na které to nefunguje?
- myslel jsem té stránky kde se má zobrazovat ten název písničky. I když by to fungovalo špatně, muselo by se tam alespoň něco zobrazit. Na odkázané stránce jsem však nenašel ani ň. (minimálně by tam mělo být "Interpret: <br> Píseň:")

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0