Autor Zpráva
Milan
Profil *
Zajímalo by mě jak mam zařídit aby stránka kterou udělám se zobrazovala na ostatních pc stejne jako u mě , když jsem ji přenesl na disku a otevřel v jinem pc tak se mi zobrazila jako roztažená přes celé okno , zkusil jsem to jinde a tam to bylo zase ok nebylo to roztažené ale byly tam po stranách okraje tak jak je tam mam i u sebe
Str4wberry
Profil
Řešení je udělat to správně. Živou ukázku bys neměl?
__construct
Profil
Pokiaľ je stránka nesprávne napísaná, tak rôzne verzie rôznych prehliadačov ju búdú vykresľovať rôzne :-)
Petr ZZZ
Profil
Snad by mohly pomoci různé CSS-styly pro různé prohlížeče. Pokud ne, asi to, jak naznačuje Str4wberry, bude rozbité.
Milan
Profil *
Ja jsem to vyzkoušel tak že na dvou různých pc jsem nainstaloval dva naprosto stejné prohlížeče (i stejné verze) konk. operu a na jednom pc se mi stránka zobrazí tak jak chci a na druhém pc se zobrazí jinak , je roztažená přes celou šířku okna prohlížeče
panther
Profil
Milan:
bez odkazu ti niůze neporadí, nejde to. Nevíme, jak tvůj kód vypadá, natož jak ho opravit.

Tipuji, že ač stejný prohlížeč, každý monitor má jiné rozlišení. To je asi tak všechno, co jsem schopen vyvěštit.
Milan
Profil *
jasny zatim dík ale s tim mon. to bude pravda ,, ja sem odkaz napíšu ale zatim to neni na netu mam to jen doma v pc a na jine pc to nosim na flash

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0