Autor Zpráva
ananasovapasta
Profil *
Ahoj,
mám zvlastni prosbu. Potreboval bych dát na pozadí DIVu dát video, které by se přehrávalo pořád dokola, pokud možno aby nebyl vidět žadný přehrávač (např. windows media player atd.) , nemáte nějaký nápad?

Díky
Taurus
Profil
To půjde tak, že naopak do popředí dáš přes video div. Přehrávač bude na netu někde ke stažení, popř. divem se mu můžou skrýt ovládací prvky. Někdo určitě poradí čistěji.
Velda
Profil
tag video?
panther
Profil
Velda:
tag video?
určitě ne, podpora je zatím minimální.
Velda
Profil
panther:
počky? tou minimální podporou myslíš Firefox, Chrome, Operu, Safari (ve woknech jen s quicktimem) a zanedlouho i IE?
panther
Profil
Velda:
nebudu čekat, myslím tím Firefox 3.0 a všechny IE v současné době.

a zanedlouho i IE?
několik let je u tebe zanedlouho? Asi máme každý jiný pojem o čase. Klidně si tento tag používej, jen když ho chceš někomu poradit, řekni mu taky, kde není všude podporován.
Velda
Profil
panther:
Firefox 3.0 nepatří mezi aktualizované prohlížeče, tak proč by mě to mělo proboha trápit?

a jo máme každý jiný pojem o čase, ty totiž nemáš moc odhad...
Petr ZZZ
Profil
Velda:
... nepatří mezi aktualizované prohlížeče, tak proč by mě to mělo proboha trápit?

Dokud bude mít jakýkoli prohlížeč nějaké zastoupení na trhu, je jedno, jak často je aktualizovaný. Chceš-li mít stránky přístupné, musíš je mít napsané pro ty prohlížeče, jaké mají lidi ve svých počítačích.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0